„Verslo“ lygos bronzą pelnytai iškovojo „Top Sport“ žaidėjai

2015 m. gegužės 8 d.

„Verslo“ lygos mažajame finale „Top Sport“ užtikrintai keliavo link bronzos medalių, rezultatu 88:83 įveikusi beveik visas rungtynes besivejančių vaidmenyje buvusius „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ krepšininkus. Pastarieji varžovams neleido atsipalaiduoti nei minutei, tačiau didesnę finalų patirtį sukaupę „Top Sport“ krepšininkai žinojo, kaip teisingai užbaigti rungtynes.

„Top Sport“nuo dvikovos pradžios čiupo iniciatyvą. Pirmajame kėlinyje „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ komandai neatsilikti padėjo M. Stankevičiaus tritaškiai. Vis tik Š. Zablockio ir V. Jurgilo sužaista 9:0 pirmo kėlinio pabaiga skirtumą padidino iki dvylikos – 29:17.

J. Draudvila, M. Stankevičius ir J. Marciulevičius tolimais metimais tirpdė „Top Sport“ pranašumą, tačiau varžovai vėl truktelėjo (41:30). Į aikštę žengęs E. Lemanas dviem tritaškiais išjudino „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ ekipą, kuri po dviejų kėlinių ėjo ilsėtis neprastomis nuotaikomis – 46:39.

Trečiajame kėlinyje „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ pavojingai artėjo. 13:3 atkarpą sužaidusi ekipa lygino rezultatą (54:54), tačiau įsiveržti į priekį neleido su S. Staniulio tolimi šūviai. Netrukus D. Staugaitis rado po krepšiu įkirtusį V. Stigą, „Top Sport“ užtikrintai baigė kėlinį, ir skirtumas vėl tapo apčiuopiamas – 69:60.

Lemiamo ketvirčio metu „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ komandos planus jaukė V. Jurgilo ir V. Stigos taiklūs tritaškiai (88:74). Rungtynių pabaigoje „Top Sport“ „netyčia“ išbarstė pranašumą iki šešių taškų, o laiko dar buvo likę sukurti stebuklui. Visgi patyrę „Top Sport“ žaidėjai nebeleido įsižiebti intrigai.

„Top Sport“: V. Stiga (17 atk. k., 6 rez. p., 39 naud. b.) ir V. Jurgilas (5/10 tritaškiai) po 21 tšk., A. Grigaliūnas 14 tšk. (9 atk. k.).

„Biokaitra-Pieno Žvaigždės“: M. Stankevičius 24 tšk. (4/7 tritaškiai, 10 atk. k.), J. Draudvila 17 tšk., M. Latkauskas (5 praž.) ir M. Andrulis po 10 tšk.

Susijusi naujiena - „Imlitex Holdings“ triumfas „Verslo“ lygoje – antrus metus iš eilės