„Imlitex Holdings“ triumfas „Verslo“ lygoje – antrus metus iš eilės

2015 m. gegužės 7 d.

„Imlitex Holdings“ triuškinančia pergale apgynė „Verslo“ lygos čempionų taurę. Finalinėje kovoje naudingiausių žaidėjų prizus susižėrusių Eimanto Aukštikalnio ir Karolio Pupinio bei sirgalių armijos vedina kompanija 76:55 nepaliko vilčių „Extradent-Verslo“ ekipai.

Mažajame finale „Top Sport“ užtikrintai keliavo link bronzos medalių, rezultatu 88:83 įveikusi beveik visas rungtynes besivejančių vaidmenyje buvusius „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ krepšininkus.

„Extradent-Verslo“ drąsiai stojo į kovą dėl aukso medalių ir du kėlinius žengė koja kojon su varžovais, kurie tik antro kėlinio pabaigoje įgijo bent kiek ženklesnę persvarą (35:31).

Vis dėlto po ilgosios pertraukos žaidimo eiga žaibiškai krypo „Imlitex Holdings“ ekipos naudai. Čempionai į aikštę žengė kur kas labiau pasiruošę, spurtavo 12:0 ir susikrovė dviženklią persvarą. „Extradent-Verslo“ tylą nutraukė E. Vaičiūno tritaškis, tačiau E. Dzimanavičius atsakė tuo pačiu, o R. Trepočkos ir R. Balbyšovo taškai netrukus skirtumą tarp komandų padarė triuškinantį (56:35).

Triumfo skonį pajutę „Imlitex Holdings“ krepšininkai nemažino apsukų ir ketvirtojo kėlinio pradžioje komandos fanams dovanojo jau trisdešimt dviejų taškų persvarą (71:39). Paskutiniame kėlinyje aikštėje pasižymėjo mažiau žaidžiantys „Imlitex Holdings“ žaidėjai, tad „Extradent-Verslo“ ekipai pavyko kiek apkarpyti skirtumą.

Naudingiausiu finalo žaidėju tapo Eimantas Aukštikalnis. Atkakliausiomis pirmos rungtynių pusės minutėmis „Imlitex Holdings“ ekipą traukęs, o vėliau komandos draugams puikiai asistavęs gynėjas pelnė 26 taškus (3/3 baudos, 7/13 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), atkovojos 8 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 39 naudingumo balus.

„Imlitex Holdings“: E. Aukštikalnis 26 tšk. (10 rez. p.), K. Pupinis 23 tšk. (19 atk. k., 43 naud. b.), E. Dzimanavičius 14 tšk.

„Extradent-Verslo“: V. Undraitis 10 tšk. (9 atk. k.), E. Vaičiūnas 9 tšk., R. Misevičius 8 tšk.

Geriausių 2014/2015 m. sezono „Verslo“ lygos žaidėjų apdovanojimuose dominavo „Imlitex Holdings“ lyderis Karolis Pupinis. Jam atiteko naudingiausio (43,24 naud. b.), rezultatyviausio (26,06 tšk.), daugiausiai atkovojusio kamuolių (17,53 atk. k.) bei taikliausio baudų metiko (82%) laurai.

Čempionų įžaidėjas Eimantas Aukštikalnis atsiėmė daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikusio žaidėjo prizą (6,94 rez. p.).

Daugiausiai kamuolių perėmė Liudas Kurtinaitis („Plastena“) – 5,50.

Daugiausiai metimų blokavo Darius Šilinskis („Top Sport“) – 3,40.

Taikliausiai dvitaškius metė Edvinas Vaina (Kauno „Policija“) – 70%

Taikliausiai tritaškius metė Martynas Šumskis („Extradent-Verslo“) – 53%

Daugiausiai pražangų išprovokavo Vilius Sutkus („Aurelinas“) – 7,47.

Apdovanojimus įteikė Kauno miesto savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Mindaugas Šivickas, Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Darius Razmislevičius bei KKML direktorius Rimas Navickas.

Finalo šventę kaitino merginų šokių grupės „Laisvė“ bei „Žalgirinio“ pasirodymai!

Susijusi naujiena - „Verslo“ lygos bronzą pelnytai iškovojo „Top Sport“ žaidėjai

[[gallery|1987|"Imlitex Holdings" - "Extradent-Verslo" 76:55 (finalas)]]