Tris kėlinius dominavusi BC "JAZZ-Diremta" vos neperleido bronzos medalių UNITED krepšininkams

2013 m. birželio 13 d.

Mažajame finale tris kėlinius miegojusi UNITED ekipa sukilo lemiamo ketvirčio metu. Triuškinančią persvarą iššvaisčiusi BC "JAZZ-Diremta" rungtynių pabaigoje turėjo paprakaituoti dėl pergalės (98:96), kurią išplėšė lemiamas Deivido Sebeckio metimas.

Vaizdo reportažas.

Rungtynių pradžia susiklostė itin permainingai ir pateikė neeilinių situacijų. 8:2 startavusi UNITED ekipa vėliau stebėjo, kaip varžovai tolsta (16:11). Su rungtynių arbitrais diskusijų netaupęs Donatas Sebeckis pirmajame kėlinyje spėjo užsidirbti dvi technines pražangas. Iš viso penkis iš šešių baudos metimų pataikęs D. Gudeliauskas išvedė UNITED į priekį 19:16, pranašumą įtvirtino E. Dimšos dvitaškis. Vis dėlto tokia rungtynių eiga BC "JAZZ-Diremta" krepšininkų neišmušė iš vėžių - jie po pirmojo kėlinio vėlgi pirmavo (26:24).

Įsibėgėjus rungtynėms įsibėgėjo tik BC "JAZZ-Diremta" krepšininkai. Vienu žingsniu visur vėlavę UNITED žaidėjai prieš paskutinį kėlinį varžovams leido susikrauti triuškinančią persvarą - 88:65.

T. Žiobos vedina UNITED ekipa ketvirtą kėlinį pradėjo 11:1 ir sugrąžino jau seniai dingusią intrigą. BC "JAZZ-Diremta" krepšį „atrišo“ P. Petrilevičiaus tritaškis, tačiau varžovai nestojo. D. Gudeliausko praskrodė varžovų gynybą rezultatyviu reidu, tritaškį smeigė L. Lukošenkinas ir skirtumas ištirpo jau iki vienuolikos taškų (81:92). Dar kartą džiazmenų situaciją gelbėjo dėjimu į krepšį komandos draugo metimą pataisęs P. Petrilevičius, bet du E. Dimšos dvitaškiai bei L. Lukošenkino ir D. Gudeliausko tritaškiai pažadino visus buvusius salėje. Likus vienai minutei BC "JAZZ-Diremta" pranašumas tesiekė tris taškus - 94:91.

Puikiai du prieš du kartu su P. Danisevičiumi sužaidęs P. Petrilevičius pelnė dvitaškį su pražanga. UNITED atsakas buvo galingesnis - D. Gudeliauskas smeigė dar vieną tritaškį. BC "JAZZ-Diremta" krepšininkai klydo vienoje svarbiausių atakų, o tuo pasinaudojęs E. Dimša išlygino rezultatą (96:96).

Lemiamą ataką rezerve turėjusią BC "JAZZ-Diremta" ekipą išgelbėjo „Mr. Clutch“ Deivido Sabeckio dvitaškis metimas. UNITED komandai liko 2,3 sekundės bei šansas išplėšti pergalę, tačiau T. Žiobos metimas skriejo pro šalį.

BC "JAZZ-Diremta": P. Petrilevičius 34 tšk. (13 atk. k., 41 naud. b.), R. Stankevičius 17 tšk. (7/8 dvitaškiai), Deividas Sabeckis 16 tšk., P. Danisevičius 9 tšk. (8 rez. p.).

UNITED: E. Dimša 25 tšk. (12/15 dvitaškiai, 12 atk. k.), D. Gudeliauskas 20 tšk. (3/5 tritaškiai, 6 rez. p.), T. Žioba 16 tšk.

Daugiau info - "Sporto manija" triumfavo ir "Kauno dienos" "Didžiosios" taurės turnyre

[[gallery|988|BC "JAZZ-Diremta" - UNITED 98:96 (mažasis finalas)]]