"Sporto manija" triuškinančia pergale pelnė bronzos medalius

2014 m. birželio 12 d.

"Sporto manijos" krepšininkai "Kauno dienos" Mažosios taurės turnyro kovoje dėl bronzos medalių neleido suabejoti jų pergale. Visų rungtynių metu dominavusi komanda 111:88 sutriuškino A. Puškino gimnazijos ekipą ir sezoną užbaigė matuodamiesi bronzos medalius.

A. Puškino gimnazijos krepšininkai ženkliau priešinosi tik dalį pirmojo kėlinio. M. Patašiaus ir R. Ruzgaičio vedina komanda buvo priekyje 14:10, tačiau artėjant ketvirčio pabaigai "Sporto manija" perėmė iniciatyvą į savo rankas – 20:17.

Antrojo kėlinio pradžioje A. Šukio tritaškiai tvirtino komandos pranašumą, netrukus R. Malecko ir M. Kvedaro tolimi metinai skirtumą padidino jau iki dviženklio skaičiaus (32:20). Ties M. Mackevičiaus dėjimu į varžovų krepšį įsismaginę "Sporto manijos" žaidėjai lengvai dėliojosi persvarą, kuri įpusėjus rungtynėms pasiekė triuškinančią ribą – 53:33.

Antroje rungtynių pusėje A. Puškino gimnazijos komanda vėlgi nespėjo paskui varžovų puolimą, tad siekti pergalės praktiškai buvo neįmanoma.

"Sporto manija": M. Kvedaras 28 tšk. (9/16 tritaškiai), A. Šukys 20 tšk. (6/12 tritaškiai, 9 rez. p.), M. Kudirka 16 tšk. (7 rez. p.), A. Gavelis 15 tšk. (10 atk. k.).

A. Puškino gimnazija: R. Ruzgaitis 32 tšk. (15 atk. k., 44 naud. b.), M. Patašius 23 tšk. (13 atk. k., 31 naud. b.), R. Kabašinskas (3/6 tritaškiai) ir S. Kochanenko po 9 tšk.

Statistika.

Susijusi naujiena – Vasarą "Lietuviški patiekalai-Chill Cafe" komanda pasitinka triumfuodama

[[gallery|1467|"Sporto manija" - A. Puškino gimnazija 111:88 (mažasis finalas)]]