Mažajame finale dominavusi „Sporto manija“ iškovojo B lygos bronzos medalius

2015 m. balandžio 17 d.

Užtikrintą žaidimą demonstravusi „Sporto manija“ pranoko ARV krepšininkus kovoje dėl B lygos bronzos medalių. Deivido Pogužinsko vedina ekipa pergalę šventė triuškinančiu rezultatu 102:81.

„Sporto manija“ į priekį truktelėjo jau dvikovos starte (8:2) ir varžovams neileido nei akimirkai imtis iniciatyvos. Pirmo ketvirčio pabaigoje dvitaškį smeigęs P. Žalys komandą tinkamai nuteikė antram kėliniui, kuriame „Sporto manija“ spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklią persvarą (34:18).

Sėkmingo žaidimo recepto neradusi ARV pirmą mačo pusę pralaimėjo jau triuškinančiu skirtumu – 55:33.

Po ilgosios pertraukos ARV pradėjo rodyti atgimimo ženklus – D. Stankevičius smeigė tris tritaškius ir skirtumą sumažino iki trylikos taškų. Visgi R. Adžgausko ir M. Kvedaro taiklūs tolimi metimai „Sporto manijai“ grąžino įtikinamesnę persvarą, o ji komandą lydėjo ir paskutinio ketvirčio metu.

„Sporto manijos“ užtikrintą žaidimą lipdė Deivido Pogužinsko užtikrintas indėlis. Aukštaūgis pelnė 33 taškus (14/17 dvitaškiai), atkovojo 9, perėmė 5 kamuolius bei surinko 41 naudingumo balus.

„Sporto manija“: D. Pogužinskas 33 tšk., P. Žalys 19 tšk., D. Rinkūnas 18 tšk. (10 atk. k.), M. Kudirka 12 tšk.

ARV: T. Ališauskas 26 tšk., T. Padegimas 19 tšk. (10 atk. k.), D. Stankevičius 17 tšk. (5 per. k.), P. Vaškevičius 11 tšk. (10 išprov. praž.).