Kovoje dėl bronzos „Tornado“ KM - „Fudo“ pranoko „Perkūno“ 2001-2 ekipą

2015 m. birželio 9 d.

Moksleivių 2001 m. grupės bronzą iškovojo metais jaunesni „Tornado“ KM - „Fudo“ berniukai, 60:49 palaužę KM „Perkūnas“ 2001-2 auklėtinius. Aivaro Grigaliūno auklėtiniai atrodė geriau nei varžovai pasiruošę paskutinėms sezono rungtynėms, pirmavo nuo pirmųjų susitikimo minučių, o ketvirtajame kėlinyje įgyta 19 taškų persvara nepaliko abejingų jų pergale.

Dvikovos pradžioje L. Virbalo vedina „Tornado“ ekipa įsiveržė į priekį, tuo tarpu dažniau strigusios „Perkūno“ atakos pastariesiems pasitikėjimo savimo nepridėjo.

Juozo Barkausko auklėtiniai sunkiai bėgėjosi ir antrajame kėlinyje, vienu metu varžovus į priekį paleidę dešimties taškų skirtumu (16:26). Vis tik pagirtinai 10:2 ketvirtį užbaigęs „Perkūnas“ beveik visiškai naikino skirtumą – 26:28.

Geros žaidimo bangos „Perkūnas“ į trečią kėlinį nepersinešė – „Tornado“ KM - „Fudo“ spurtavo 6:0, o netrukus skirtumas išaugo iki dviženklio skaičiaus.

Ketvirtajame kėlinyje L. Virbalo ir M. Makausko tritaškiai visiškai žlugdė „Perkūno“ šansus kovoti dėl pergalės – A. Grigaliūno auklėtiniai priekyje žengė jau 57:38.

„Tornado“ KM - „Fudo“: M. Makauskas 20 tšk., L. Virbalas 19 tšk., A. Košys 7 tšk.

KM „Perkūnas“ 2001-2: A. Šaras 10 tšk., D. Bukauskas, T. Pertikas ir J. Šimanskas po 7 tšk.