„Kamida“ džiaugėsi bronzos medaliais

2014 m. spalio 15 d.

Kovoje dėl bronzos medalių intrigos netrūko – permainingose rungtynėse nuspėti nugalėtoją buvo neįmanoma. Vis dėlto lemiamu momentu „Kamida“ „Notomą“ privertė vytis, o šiems išsigelbėti paskutinių sekundžių metu nepavyko. Pernai metų „Perkūno“ Mažosios taurės turnyro nugalėtojai bronzos medalius iškovojo rezultatu 76:70.

Vaizdo reportažas.

Mažojo finalo rungtynės startavo vangiai, tačiau pirmajame kėlinyje apšilusios komandos žaidė vis energingiau. Antrojo kėlinio pirmą pusę sėkmingai sužaidusi „Kamida“ įsiveržė į priekį 22:17, tačiau „Notomas“ atsakė 12:0 atkarpa. T. Rickevičiaus dvitaškis su pražanga ir paskutinę kėlinio sekundę tritaškį smeigęs M. Pukalskas įpusėjus rungtynėms tvirtino „Notomo“ pranašumą – 29:22.

Viso trečio kėlinio metu priekyje žengęs  „Notomas“ ketvirčio pabaigoje praleido itin svarbią atkarpą. R. Viliušio ir V. Rudelevičiaus tritaškiai skirtumą braukė iki dviejų taškų. Netrukus V. Rudelevičius rezultatą lygino, o į priekį išvedė M. Nenartavičiaus du taškai (49:47). Tai buvo atkarpa, po kurios „Kamida“ pasitikėdama savo jėgomis žengė medalių link.

Ketvirtajame kėlinyje „Kamida“ buvo atitrūkusi didžiausiu iki tol – devynių taškų skirtumu (67:58). Visgi „Notomo“ vyrai rankų nenuleido ir sužaidę atkarpą 9:0, likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos, išlygino rezultatą (67:67).

Lemiamu momentu „Kamidos“ krepšininkai varžovų neužleido į priekį, o A. Giedraičio ir M. Nenartavičiaus rezultatyvių atakų dėka, tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms, buvo padėties šeimininkai (74:67). Kiek sunerimti privertė D. Jankausko įskaitytas tritaškis metimas, tačiau kiti „Notomo“ krepšininkų bandymai priartėti buvo nesėkmingi.

„Kamida“: M. Nenartavičius 18 tšk. (14 atk. k.), V. Rudelevičius 16 tšk. (6 rez. p.), A. Giedraitis 14 tšk. (12 atk. k.).

„Notomas“: D. Jankauskas 27 tšk. (6 rez. p.), M. Šumlinskas (10 atk. k.) ir V. Vaikšnis (7 blk.) po 10 tšk.

Susijusi naujiena - Po nesėkmingos rugtynių pradžios atsitiesusi „Vermena“ triumfavo „Perkūno“ Mažosios taurės finale

[[gallery|1519|"Kamida" - "Notomas" 76:70 (mažasis finalas)]]