A lygos mažojo finalo pabaigoje IMLITEX pranoko Kauno kolegiją

2016 m. gegužės 14 d.
Atkaklią A lygos mažojo finalo dvikovą padovanojo IMLITEX ir Kauno kolegijos komandos. Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau pasirodę IMLITEX krepšininkai šventė pergalę rezultatu 81:77 ir vainikavo sezoną bent bronzos medaliais – komanda neslėpė nusivylimo nepasiekusi didžiojo finalo.

Lygi kova vyko nuo pirmos iki paskutinės susitikimo minutės. Pirmoje mačo pusėje ilgiau pirmavusi Kauno kolegija varžovus užleido į priekį trečiajame kėlinyje. Paskutinį kartą Kauno kolegijos studentai persvėrė rezultatą ketvirto kėlinio pradžioje (61:58), tačiau K. Pupinio keturi taškai ir A. Šaulio tritaškis visam laikui išvedė IMLITEX į tiesiąją link pergalės.

IMLITEX laimėjo atkarpą 13:5 ir paskutinėmis minutėmis skaičiavo jau dvylikos taškų pranašumą. V. Gadliausko, A. Betrašiaus ir P. Irtmono tritaškiai gaivino Kauno kolegijos viltis pasiekti pergalę, tačiau varžovai jau pernelyg buvo nutolę.

„Nuotaikos kaip visada geros, bet galėjo būti ir geriau. Tikėjomės žaisti finale, bet pusfinalyje į vienas rungtynės nesusirinkome, kitose gal atsipalaidavome. Yra kaip yra. Šiaip sezonas nebuvo blogas.“ – teigė IMLITEX puolėjas Deividas Pogužinskas.

„Kai žengi į finalo ketvertą, norisi medalį pasiimti, bet pralaimėjom geresnei komandai.“ – varžovus vertino Vaidotas Gadliauskas. „Bandėme pabaigoje vytis, bet ne iki galo pavyko. Žinojom metikus, kas meta dvitaškius ar tritaškius, kas iš po. Tiesiog šiuo metu buvome išretinti traumų labai. Sezonas vykęs, bet pernai sustojome tuo pačiu momentu, susiklostė tokia pati situacija.“

IMLITEX: K. Vaičekauskas 21 tšk. (9/12 dvitaškiai), A. Šaulys 19 tšk. (4/6 tritaškiai), K. Pupinis 14 tšk. (12 atk. k., 6 rez. p.), D. Pogužinskas 13 tšk., A. Kavaliauskas 11 tšk. (8 rez. p., 5 per. k.).
Kauno kolegija: A. Bertašius 19 tšk. (12 atk. k., 30 naud. b.), E. Rupeika 14 tšk., V. Gadliauskas ir A Gavelis (13 atk. k.) po 13 tšk.