SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Mažasis finalas
Mažasis finalas
2001 m.
2001 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: Veteranų 35+ lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Gustas (Top Sport) 33,50 2
2 Tomas Rakauskas (Top Sport) 27,83 6
3 Andrius Knezys (Šilainiai) 26,75 4
4 Rolandas Urkis (Omega ) 24,60 5
5 Vidas Ginevičius (Basement) 24,50 4
6 Leonardas Ivanovas (Omega ) 24,33 3
7 Saulius Binevičius (KSK Ledi) 22,67 3
8 Paulius Počiuipa (Basement) 22,50 4
9 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 22,00 4
10 Donaldas Jankauskas (Basement) 20,00 4

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Tomas Rakauskas (Top Sport) 28,33 6
2 Andrius Knezys (Šilainiai) 24,75 4
3 Giedrius Gustas (Top Sport) 21,50 2
4 Rolandas Urkis (Omega ) 19,60 5
5 Paulius Počiuipa (Basement) 19,50 4
6 Ridas Globys (Top Sport) 19,00 2
7 Donaldas Jankauskas (Basement) 18,00 4
8 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 17,40 5
9 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 15,50 4
10 Leonardas Ivanovas (Omega ) 15,33 3

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Leonardas Ivanovas (Omega ) 14,33 3
2 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 11,50 4
3 Saulius Binevičius (KSK Ledi) 11,33 3
4 Rolandas Urkis (Omega ) 11,00 5
5 Nerijus Pranckevičius (Šilainiai) 10,67 3
6 Andrius Grabauskas (GISMETEO-YZI) 10,00 1
7 Donatas Rimkevičius (Top Sport) 9,40 5
8 Donaldas Jankauskas (Basement) 9,25 4
9 Justas Česnavičius (Top Sport) 9,25 4
10 Irmantas Krygeris (Basement) 8,00 1

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Gadliauskas (KSK Ledi) 8,80 5
2 Giedrius Gustas (Top Sport) 8,00 2
3 Ričardas Brovka (Omega ) 6,40 5
4 Rimantas Lukoševičius (Basement) 6,00 3
5 Artūras Nausėda (Šilainiai) 6,00 2
6 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 6,00 4
7 Vidas Ginevičius (Basement) 5,50 4
8 Marius Dimša (Omega ) 5,00 1
9 Tomas Rakauskas (Top Sport) 4,67 6
10 Donaldas Jankauskas (Basement) 4,50 4

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Vidas Ginevičius (Basement) 3,50 4
2 Nerijus Dirsė (Šilainiai) 2,75 4
3 Šarūnas Kryžius (Omega ) 2,40 5
4 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 2,25 4
5 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 2,20 5
6 Giedrius Gadliauskas (KSK Ledi) 2,00 5
7 Giedrius Gustas (Top Sport) 2,00 2
8 Ridas Globys (Top Sport) 2,00 2
9 Petras Aleksonis (Šilainiai) 2,00 2
10 Ričardas Stirbys (Šilainiai) 1,80 5

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Saulius Binevičius (KSK Ledi) 2,33 3
2 Donaldas Sakalauskas (GISMETEO-YZI) 2,00 1
3 Marius Dimša (Omega ) 2,00 1
4 Raimundas Gudynas (Top Sport) 1,75 4
5 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 1,25 4
6 Tomas Raudeliūnas (GISMETEO-YZI) 1,00 4
7 Gražvydas Davidavičius (Šilainiai) 1,00 3
8 Nerijus Varnelis (Basement) 1,00 1
9 Rolandas Urkis (Omega ) 0,60 5
10 Ričardas Stirbys (Šilainiai) 0,60 5

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Gustas (Top Sport) 6,50 2
2 Rolandas Urkis (Omega ) 5,00 5
3 Ričardas Stirbys (Šilainiai) 4,80 5
4 Justas Česnavičius (Top Sport) 4,75 4
5 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 4,75 4
6 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 4,75 4
7 Saulius Binevičius (KSK Ledi) 4,67 3
8 Artūras Nausėda (Šilainiai) 4,50 2
9 Giedrius Zabulionis (KSK Ledi) 4,40 5
10 Gražvydas Davidavičius (Šilainiai) 4,33 3

PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Ričardas Brovka (Omega ) 6,00 5
2 Giedrius Gadliauskas (KSK Ledi) 4,40 5
3 Petras Aleksonis (Šilainiai) 4,00 2
4 Vitoldas Kapočius (Šilainiai) 3,67 6
5 Donatas Šliogeris (Omega ) 3,50 4
6 Darius Garlinskas (KSK Ledi) 3,40 5
7 Tomas Evaltas (Basement) 3,00 1
8 Giedrius Gustas (Top Sport) 3,00 2
9 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 3,00 4
10 Donaldas Jankauskas (Basement) 2,75 4

TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Tomas Rakauskas (Top Sport) 0,50 6
2 Marius Gadliauskas (Omega ) 0,33 3
3 Darius Garlinskas (KSK Ledi) 0,20 5
4 Donatas Rimkevičius (Top Sport) 0,20 5
5 Vitoldas Kapočius (Šilainiai) 0,17 6
6 Robertas Apanavičius (Šilainiai) 0,17 6

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Mindaugas Burneika (Basement) 2 100,00 6 / 6
2 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 5 100,00 5 / 5
3 Artūras Klusaitis (KSK Ledi) 5 100,00 4 / 4
4 Rolandas Urkis (Omega ) 5 88,24 15 / 17
5 Tomas Rakauskas (Top Sport) 6 88,00 22 / 25
6 Leonardas Ivanovas (Omega ) 3 87,50 7 / 8
7 Giedrius Gustas (Top Sport) 2 86,67 13 / 15
8 Donaldas Jankauskas (Basement) 4 85,71 12 / 14
9 Laimonas Čičinis (GISMETEO-YZI) 4 83,33 5 / 6
10 Darius Petrauskas (Basement) 4 80,00 4 / 5

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vidas Ginevičius (Basement) 4 85,71 6 / 7
2 Modestas Gailiūnas (Top Sport) 3 72,41 21 / 29
3 Donatas Šliogeris (Omega ) 4 68,75 22 / 32
4 Giedrius Zabulionis (KSK Ledi) 5 65,22 30 / 46
5 Petras Aleksonis (Šilainiai) 2 63,64 7 / 11
6 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 4 61,54 16 / 26
7 Paulius Počiuipa (Basement) 4 61,22 30 / 49
8 Deividas Milaknis (Šilainiai) 3 57,14 12 / 21
9 Giedrius Gustas (Top Sport) 2 57,14 12 / 21
10 Andrius Knezys (Šilainiai) 4 55,17 16 / 29

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Andrius Knezys (Šilainiai) 4 65,63 21 / 32
2 Artūras Darašas (Top Sport) 4 50,00 4 / 8
3 Giedrius Keršis (Omega ) 3 50,00 4 / 8
4 Rimantas Lukoševičius (Basement) 3 47,37 9 / 19
5 Tomas Rakauskas (Top Sport) 6 47,06 32 / 68
6 Vidas Ginevičius (Basement) 4 42,86 15 / 35
7 Darius Garlinskas (KSK Ledi) 5 41,67 5 / 12
8 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 4 38,46 5 / 13
9 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 4 35,71 5 / 14
10 Laimonas Čičinis (GISMETEO-YZI) 4 34,48 10 / 29