SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Mažasis finalas
Mažasis finalas
2005 m.
2005 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: A lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Karolis Pupinis (Vermena) 25,75 4
2 Giedrius Jevstignejevas (United) 25,43 7
3 Andrius Gedminas (United) 23,50 4
4 Rimantas Lukoševičius (Basement) 22,38 8
5 Artūrs Pelšs (Vermena) 22,29 7
6 Mantas Gelčius (SK Minbra) 22,25 4
7 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 21,67 6
8 Justas Janulis (Kauno kolegija) 20,71 7
9 Matas Lisajevičius (Basement) 20,38 8
10 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 20,14 7

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Andrius Gedminas (United) 24,75 4
2 Justas Janulis (Kauno kolegija) 20,57 7
3 Martynas Laukaitis (United) 19,40 5
4 Rimantas Lukoševičius (Basement) 19,00 8
5 Matas Lisajevičius (Basement) 18,38 8
6 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 18,33 6
7 Karolis Pupinis (Vermena) 17,50 4
8 Arminas Šaulys (Vermena) 16,50 6
9 Artūrs Pelšs (Vermena) 16,00 7
10 Gytis Sutkus (SK Minbra) 15,40 5

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Jevstignejevas (United) 14,86 7
2 Mantas Gelčius (SK Minbra) 11,75 4
3 Karolis Pupinis (Vermena) 11,50 4
4 Gytis Sutkus (SK Minbra) 10,20 5
5 Darius Butkevičius (KM Aisčiai) 9,63 8
6 Rokas Pocius (United) 9,50 4
7 Justas Janulis (Kauno kolegija) 9,14 7
8 Osvaldas Braždžionis (United) 9,00 4
9 Gytis Vitkauskas (Kauno kolegija) 9,00 7
10 Paulius Grigaitis (Vermena) 8,00 7

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Matas Lisajevičius (Basement) 7,63 8
2 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 6,29 7
3 Mantvydas Gečionis (United) 6,17 6
4 Liutauras Lukošenkinas (United) 5,86 7
5 Artūrs Pelšs (Vermena) 5,71 7
6 Linas Krivickas (Amber-Grill) 5,67 6
7 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 5,43 7
8 Rimantas Lukoševičius (Basement) 5,25 8
9 Vidas Ginevičius (Basement) 4,63 8
10 Giedrius Jevstignejevas (United) 4,43 7

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Artūrs Pelšs (Vermena) 3,43 7
2 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 2,83 6
3 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 2,71 7
4 Karolis Pupinis (Vermena) 2,50 4
5 Andrius Gedminas (United) 2,50 4
6 Paulius Klemas (Amber-Grill) 2,50 6
7 Matas Lisajevičius (Basement) 2,38 8
8 Simonas Kriaučiūnas (VDU) 2,33 3
9 Martynas Laukaitis (United) 2,20 5
10 Vygantas Metelica (SK Minbra) 2,20 5

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Darius Butkevičius (KM Aisčiai) 2,00 8
2 Mantas Gelčius (SK Minbra) 1,50 4
3 Karolis Pupinis (Vermena) 1,25 4
4 Gediminas Ratkevičius (SK Minbra) 1,17 6
5 Rytis Leonavičius (VDU) 1,00 5
6 Osvaldas Braždžionis (United) 0,75 4
7 Rokas Pocius (United) 0,75 4
8 Nerijus Aleknavičius (Vermena) 0,75 4
9 Giedrius Jevstignejevas (United) 0,71 7
10 Rytis Sasnauskas (Kauno kolegija) 0,71 7

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Arminas Šaulys (Vermena) 5,33 6
2 Lukas Žukauskas (Amber-Grill) 5,00 7
3 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 4,57 7
4 Paulius Grigaitis (Vermena) 4,57 7
5 Mantas Gelčius (SK Minbra) 4,00 4
6 Mindaugas Jakštas (SK Minbra) 3,80 5
7 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 3,57 7
8 Rytis Sasnauskas (Kauno kolegija) 3,57 7
9 Karolis Pupinis (Vermena) 3,50 4
10 Rokas Pocius (United) 3,50 4

PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 4,00 7
2 Jurgis Gurevičius (KM Aisčiai) 4,00 4
3 Mantvydas Gečionis (United) 3,83 6
4 Matas Lisajevičius (Basement) 3,75 8
5 Rokas Pocius (United) 3,75 4
6 Martynas Špokas (KM Aisčiai) 3,43 7
7 Merūnas Insoda (KM Aisčiai) 3,38 8
8 Dinas Mickūnas (KM Aisčiai) 3,17 6
9 Rytis Sasnauskas (Kauno kolegija) 3,14 7
10 Paulius Klemas (Amber-Grill) 2,83 6

TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Paulius Počiuipa (Basement) 0,29 7
2 Rokas Pocius (United) 0,25 4
3 Gediminas Juozapavičius (Amber-Grill) 0,20 5
4 Mantas Stankevičius (Amber-Grill) 0,20 5
5 Bartautas Blažauskas (VDU) 0,20 5
6 Linas Krivickas (Amber-Grill) 0,17 6
7 Mindaugas Čibiras (VDU) 0,14 7
8 Gediminas Velička (SK Minbra) 0,14 7
9 Giedrius Jevstignejevas (United) 0,14 7
10 Lukas Žukauskas (Amber-Grill) 0,14 7

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Viltautas Vėlaitis (SK Minbra) 3 92,31 12 / 13
2 Donaldas Jankauskas (Basement) 5 90,00 9 / 10
3 Rokas Urbelis (VDU) 8 88,89 8 / 9
4 Rimantas Lukoševičius (Basement) 8 86,67 13 / 15
5 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 7 84,62 11 / 13
6 Lukas Žukauskas (Amber-Grill) 7 84,21 16 / 19
7 Mantas Košelis (Kauno kolegija) 7 84,21 16 / 19
8 Karolis Pupinis (Vermena) 4 83,33 10 / 12
9 Vidas Ginevičius (Basement) 8 83,33 10 / 12
10 Dinas Mickūnas (KM Aisčiai) 6 81,82 9 / 11

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 6 72,41 21 / 29
2 Mindaugas Čibiras (VDU) 7 69,39 34 / 49
3 Mantas Matevičius (United) 6 68,18 15 / 22
4 Rimantas Lukoševičius (Basement) 8 65,08 41 / 63
5 Andrius Čibiras (Amber-Grill) 4 63,64 28 / 44
6 Justas Janulis (Kauno kolegija) 7 62,50 30 / 48
7 Liutauras Lukošenkinas (United) 7 62,07 18 / 29
8 Osvaldas Braždžionis (United) 4 61,90 13 / 21
9 Mantvydas Gečionis (United) 6 61,54 24 / 39
10 Aurimas Juozapaitis (Vermena) 5 61,36 27 / 44

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Andrius Lazovskis (Kauno kolegija) 6 60,00 6 / 10
2 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 6 51,35 19 / 37
3 Lukas Balčiūnas (VDU) 5 50,00 7 / 14
4 Edgaras Švelginas (Amber-Grill) 5 48,28 14 / 29
5 Rimantas Lukoševičius (Basement) 8 46,34 19 / 41
6 Rokas Grėbliūnas (VDU) 4 45,83 11 / 24
7 Andrius Gedminas (United) 4 45,00 27 / 60
8 Domantas Burneika (VDU) 8 44,44 8 / 18
9 Nerijus Aleknavičius (Vermena) 4 42,86 6 / 14
10 Artūrs Pelšs (Vermena) 7 42,42 14 / 33