„Žaliai-Balti“ ketvirtajame kėlinyje pabėgo nuo „Fazer Gardėsio“

2014 m. gruodžio 18 d.

Įtemptų ir energingų rungtynių pabaigoje „Fazer Gardėsis“ (2-5) nebespėjo paskui užtikrinčiau žaidusius „Žaliai-Baltus“ (2-6). Patogią padėtį lemiamoms minutėms susikūrę aikštės šeimininkai varžovus privertė skubėti ir nervintis, o tai „kepėjams“ nepadėjo siekiant pergalės. Rezultatu 64:54 pasiekta pergalė „Žaliai-Baltiems“ – antra iš eilės.

Pirmame kėlinyje sunkiai įsivažiavusi kova įsibėgėjo antrajame ketvirtyje. Rezultatyviau žaidęs „Fazer Gardėsis“ truktelėjo į priekį ir įpusėjus rungtynėms džiaugėsi šiokiu tokiu pranašumu – 26:24.

Trečio kėlinio pradžioje dukart į greitas atakas išbėgęs A. Cibulskas skirtumą padidino iki šešių taškų, tačiau neilgai trukus „Žaliai-Balti“ perėmė iniciatyvą į savo rankas, o prieš lemiamą ketvirtį įgijo keturių taškų pranašumą – 40:36.

Šį skirtumą tuoj pat tritaškiu metimu iki minimumo braukė L. Sturonas, bet „Žaliai-Balti“ išsaugojo pirmaujančias pozicijas. Kėliniui persiritus į antrą pusę šeimininkų gretose E. Kajalavičius ir D. Grigas smeigė labai svarbius tolimus metimus, skirtumą padidinusius iki netoli dešimties taškų. „Fazer Gardėsis“ bandė spausti varžovus, rengti žaibiškas atakas, tačiau momentas, kai D. Genevičius užsidirbo techninę pražangą, o „Žaliai-Balti“ atsakė penkių taškų ataka – buvo lemiamas šeimininkų pergalės akcentas.

„Žaliai-Balti“: A. Pūras 18 tšk., D. Kondrotas 12 tšk., D. Grigas 10 tšk.

„Fazer Gardėsis“: A. Cibulskas 21 tšk., S. Rickevičius ir M. Makarevičius po 10 tšk.