„Žalgirio fanai“ nepavijo triuškinančią persvarą įgijusių PARADIS krepšininkų

2014 m. lapkričio 16 d.

Antrą pergalę iš eilės B lygoje iškovojo PARADIS ekipa (2-2) išvykoje 74:64 palaužusi „Žalgirio fanus“ (1-3). Visų rungtynių metu priekyje žygiavę svečiai rezultatyviausiame trečiajame kėlinyje buvo atsiplėšę net 24 taškų skirtumu. Rankų nenuleidę „Žalgirio fanai“ įpusėjus ketvirtam kėliniui buvo grąžinę intrigėlę, tačiau PARADIS ramiai išsaugojo dviženklį pranašumą.

Nors rungtynių starte „Žalgirio fanai“ įsiveržė į priekį 10:4, N. Urbanavičiaus tritaškis vainikavo PARADIS ekipos spurtą 10:0, po kurio rezultatas visam laikui pakrypo svečių naudai.

Atkakliame antrajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, tačiau dviem tritaškiais daugiau pataikę PARADIS krepšininkai tokia pat jų reikšme padidino atotrūkį – 36:28.

Po ilgosios pertraukos „Žalgirio fanų“ padėtis pakrypo į dar prastesnę pusę. Svačiai laimėjo atkarpą 9:2, o du N. Urbanavičiaus perimti kamuoliai ir lengvi dvitaškiai skirtumą didino jau iki triuškinančio skaičiaus (58:37). M. Stasaitis ir T. Bulotas tritaškiais gelbėjo šeimininkus, tačiau tolimu metimu atsakė ir T. Plioplys. Įgytą PARADIS komandos pranašumą iki ketvirto kėlinio saugojo ir U. Zasimausko ir L. Čičinio rezultatyvios atakos – 67:46.

„Žalgirio fanai“ į lemiamą ketvirtį grįžo rimtai nusiteikę. D. Baltrušio tritaškis davė startą šeimininkų spurtui, P. Žekonis ir T. Bulotas jį tęsė, o K. Zujaus dvitaškis skirtumą tirpdė jau iki dešimties taškų. Vis dėlto per likusias kelias minutes „Žalgirio fanai“ didesnės intrigos nesukūrė, o varžovai gana užtikrintai nukeliavo link pergalės.

„Žalgirio fanai“: L. Steikūnas 18 tšk. (10 atk. k.), D. Baltrušis 11 tšk., T. Bulotas 12 tšk.

PARADIS: D. Sakalauskas 14 tšk. (10 atk. k.), L. Pečiukaitis 12 tšk., N. Urbanavičius 11 tšk., T. Plioplys 10 tšk.