„Voluktė“ rungtynių pabaigoje apgynė pirmąją sezono pergalę

2014 m. spalio 23 d.

A lygos čempionate startavo „Voluktės“ ir Kauno kolegijos krepšininkai. Kaip ir buvo tikėtąsi grumtynės dėl pirmosios pergalės vyko atkakliai, o jos savininkas išaiškėjo tik rungtynių pabaigoje. Joje tvirtesnes pozicijas turėję „Voluktės“ krepšininkai varžovams neleido išlyginti rezultato, o akimirkai dar kartą truktelėję – išsaugojo pergalę rezultatu 75:69.

Rungtynių pirmosiomis minutėmis Kauno kolegija spurtavo 7:0 ir iki antrojo kėlinio vidurio išliko priekyje (21:17). Visgi per likusias minutes iki didžiosios pertraukos Rolando Rakučio auklėtinių žaidimas pakriko, o 19:3 atkarpą sužaidusi „Voluktė“ įsiveržė į priekį 36:24.

Antroje rungtynių pusėje Kauno kolegija varžovams pasiūlė atkaklesnę kovą. Trečio kėlinio pabaigoje įsibėgėję svečiai lemiamo ketvirčio metu ne kartą lipo „Voluktei“ ant kulnų.

Kartą P. Bružausko dvitaškis skirtumą tirpdė iki trijų taškų(55:52), o likus trims minutėms  Kauno kolegija vėl priartėjo (65:61). Šeimininkų padėtį taisė D. Jankausko netikėtas tritaškis metimas bei A. Žėko dėjimas į krepšį (70:61).

Kauno kolegijos studentai nenuleido rankų ir per likusias dvi minutes turėjo ne vieną galimybę pakreipti įvykius aikštėje savo naudai. Vis dėlto itin patyrę varžovai spaudimo metu neklydo ir užtikrintai saugojo pranašumą.