UNITED parklupdė „Sporto maniją“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą

2014 m. balandžio 15 d.

Lemiamoje kovoje „Sporto manija“ nepajėgė pasipriešinti UNITED ekipai. A lygos pusfinalio rungtynėse UNITED, rezultatu 84:73, nugalėjo „Sporto maniją“. Šiuo atvėju komandos turės aiškintis santykius trečiose pusfinalio serijos rungtynėse, kuriose paaiškės, kas keliauja į finalą.

UNITED ekipa rungtynes pradėjo energingiau ir po 3-ių iš eilės sėkmingų atakų padidino savo persvarą 13:4, tačiau ilgai netrukus „Sporto manija“ išlygino rezultatą 13:13. Vis dėlto, kėlinio pabaiga sėkmingesnė buvo UNITED ekipai, kuri susikrovė 8-ių taškų persvarą – 26:18.

Po L.Ivanono ir L. Lukašenkino taškų, UNITED persvara išaugo iki 10-ies (32:22). „Sporto manija“ nesitaikstė su atsiliekančiųjų vaidmeniu ir kėlinio pabaigoje tą persvarą sumažino iki minimalios – 37:36.

Po pertraukos komandos apsikeitė rolėmis. Žaidimo gijas perimusi „Sporto manija“ pradėjo kontroliuoti žaidimo ritmą ir po A. Šaulio tritaškio metimo savo persvarą padidino iki 6-ių taškų (59:53). Prieš lemiamą 4-ąjį kėlinį „Sporto manijos“ persvara sumažėjo iki 3-ijų taškų.

Ketvirtąjame kėlinyje UNITED pademonstravo savo galia, nors „Sporto manija“ pirmą kėlinio pusę dar priešinosi. Paskutinėmis kėlinio minutėmis UNITED spurtavo 13:3 bei taip užsitikrino sau pergalę 84:73.

UNITED: L. Ivanovas 22 tšk. (12 atk. k.), K. Tarvydas 22 tšk. (13 atk. k.), A. Kavaliauskas 16 tšk. (10 atk. k.).

„Sporto manija“: K. Vaičekauskas 22 tšk., K. Pupinis 19 tšk. (11 atk. k.), A. Šaulys 14 tšk., A. Pelšs 11 tšk.