Trečiajame kėlinyje kiek stabtelėjusi „Saulė“ paspruko nuo „Aušros“ gimnazijos

2015 m. vasario 26 d.

BLM Vaikinų „Spalding“ turnyrą pergalingai pradėjo „Saulės“ gimnazijos pirmoji komanda. Savo žiūrovų akivaizdoje Tomo Banio diriguojama komanda įtikinamai 103:73 nugalėjo „Aušros“ gimnazistus. Pastariesiems tai buvo antroji nesėkmė – „Aušra“ čempionatą pradėjo pralaimėjimu A. Smetonos gimnazijai.

Aikštės šeimininkai dominuoti pradėjo jau pirmoje dvikovos pusėje. „Saulės“ gimnazija po pirmo kėlinio skaičiavo dviženklią (24:10), o antrajame – triuškinančią persvarą (57:34).

„Aušros“ gimnazijos komanda atsitiesė trečiajame kėlinyje. Kol šeimininkų taškų kraitį retkarčiais papildydavo E. Stankevičius, R. Pociaus ir P. Steikūno vedini svečiai taškus rinko dvigubai greičiau ir paskutinės kėlinio minutės metu priartėjo iki vienženklio skaičiaus (66:58).

„Saulės“ gimnazijos padėtį taisė vėlgi E. Stankevičiaus dvitaškis su pražanga, varžovai buvo pristabdyti, o čia pat prasidėjęs lemiamas ketvirtis šeimininkams vėl piešė užtikrintą ateitį. 32:12 jį laimėjusi „Saulės“ gimnazija peržengė šimtojo taško ribą ir nudžiugino visus susirinkusius salėje užtikrinta pergale.

Puikią nuotaiką palaikė ir Dianos Brazauskienės vadovaujamos merginų aerobikos šokių grupės pasirodymai.

„Saulės“ gimnazija: A. Vitkauskas 23 tšk., E. Stankevičius 21 tšk., J. Kelbauskas 11 tšk.

„Aušros“ gimnazija: P. Steikūnas 35 tšk., R. Pocius 20 tšk., P. Liesis 9 tšk.