„Tornado“ KM - „Viči“ laimėjo bronzinę kovą prieš KM „Perkūnas“ 2000-1

2015 m. birželio 10 d.

Moksleivių 2000 m. grupės mažajame finale „Tornado“ KM - „Viči“ (tr. Šarūnas Zablockis) rezultatu 74:60 palaužė KM „Perkūnas“ 2000 pasipriešinimą (tr. Rytis Anskaitis). „Tornado“ visų rungtynių metu laikėsi priekyje, tačiau varžovai įtampą saugojo kone iki mačo pabaigos.

Dvikovos starte „Tornado“ įsiveržė į priekį 16:6, tačiau antrajame kėlinyje skirtumas ištirpo iki minimalaus (16:15). T. Kupsto, K. Babušio ir E. Legezo taiklūs tritaškiai neleido „Perkūnui“ perimti iniciatyvos, tad „Tornado“ susigrąžino kelių atakų pranašumą.

D. Juknio tritaškis trečiajame kėlinyje užvedė „Perkūną“ (43:38), tačiau K. Babušis čia pat atsakė tolimu metimu, dvitaškius pridėjo N. Kancleris bei J. Ramanauskas, ir skirtumas vėl išaugo iki dviženklio skaičiaus (50:38).

Nors ketvirtajame kėlinyje „Tornado“ buvo atitolę net iki devyniolikos taškų (69:50), „Perkūnas“ dar nesudėjo ginklų. Skirtumas buvo apkarpytas iki vienuolikos taškų, tačiau paskutinio spurto pritrūkęs „Perkūnas“ buvo priverstas pripažinti „Tornado“ pergalę.

„Tornado“ KM - „Viči“: K. Babušis 17 tšk., N. Kancleris 16 tšk. (8 atk. k., 4 per. k., 5 blk., 35 naud. b.), E. Legezo 13 tšk., T. Kupstas 12 tšk.

KM „Perkūnas“ 2000-1: D. Juknys 19 tšk. (5 per. k.), K. Puras 14 tšk., R. Dagilis 8 tšk.