„Top Sport“ iš Kaišiadorių grįžo su įtikinama pergale

2015 m. sausio 16 d.

Veteranų „35+“ lygoje „Top Sport“ ekipa skaičiuoja jau vienuoliktąją pergalę iš tiek pat galimų. Praeito sezono finalininkai šįmet susitiko jau antrąkart, tačiau intriga vėlgi išblėso rungtynėms vos įgijus pagreitį. TPA Kaišiadorys (8-4) ėmė strigti jau pirmojo kėlinio pabaigoje, o skirtumui išaugus iki dviženklio skaičiaus, aikštės šeimininkams nebepavyko perlaužti rungtynių eigos savo linkme.

Rungtynių starte svečiai žaidė kiek išsiblaškę, neparengė užtikrintų atakų ir svaidė metimus nuo tritaškio zonos. Nepaisant to, Kaišiadorys nesugebėjo padiktuoti savo žaidimo ritmo, o po keletos taškas į tašką sužaistų minučių „Top Sport“ pamažu tolo ir pirmo kėlinio pabaigoje turėjo jau aštuonių taškų persvarą – 19:11.

Antrojo kėlinio pradžioje A. Petravičiaus tritaškis bei S. Salmanavičiaus pelnyti du taškai skirtumą braukė iki trijų taškų (16:19), tačiau netrukus „Top Sport“ veteranai stabilizavo padėtį ir perlikusią ketvirčio dalį tik augino pranašumą – 42:29.

Antroje mačo pusėje situacija nesikeitė – TPA Kaišiadorys niekaip nesurado galimybių smarkiau truktelti ir bent pavyti varžovus. Tuo tarpu pastarieji ramiai artėjo link triuškinančios persvaros, su kuria ir finišavo šioje dvikovoje.

TPA Kaišiadorys: G. Zaksas 23 tšk. (4/7 tritaškiai, 11 atk. k.), S. Salmanavičius 17 tšk., N. Čėsna 16 tšk. (15 atk. k.).

„Top Sport“: G. Staniulis 25 tšk. (12 atk. k., 7 rez. p., 36 naud. b.), V. Jurgilas 17 tšk., L. Čičinis 13 tšk.