Svarbiausiomis minutėmis spurtavusi „Sportija“ palaužė „Sanitex“

2016 m. gruodžio 1 d.

Paskutinę rudens dieną C lygos B pogrupio rungtynėse tarp vietos „Sportijos“ (3-3) ir „Sanitex“ (2-4) užvirė nuožmi kova, kurioje rezultatu 73:68 triumfavo aikštės šeimininkai. Permainingų rungtynių akcentai dėliojosi paskutinėmis susitikimo minutėmis, ir būtent jų metu „Sportijos“ krepšininkai pademonstravo šaltakraujiškesnį žaidimą, perėmė kontrolę į savo rankas ir pasiekė labai svarbią pergalę prieš tiesioginius oponentus B pogrupyje.

Lemimamą spurtą „Sportija“ atliko baigiantis ketvirtam kėliniui, kuomet D. Didžiūnas pataikė keturis metimus iš vidutinio nuotolio, o T. Vaitkūnas smeigė tritaškį. Į priekį įsiveržusios „Sportijos“ pranašumą „Sanitex“ krepšininkai vis dar klibino, o lemiamos atakos metu galėjo rezultatą išlyginti arba persverti savo naudai, tačiau puolime gauta pražanga nubraukė viltis išsigelbėti.

„Pamatėm, kad galim laimėti, pasitikėjom savo jėgom ir ėmėm drąsiau žaisti“, – pergalingą rungtynių pabaigą apibūdino Andrius Mačiulis.

„Kuomet pradėjome pirmauti rungtynių pabaigoje, varžovų lyderiai ėmė labai nervintis, manau, tai jiems pakišo koją. Būtų daugiau žaidę, o ne pradėję ginčytis su teisėjais, galėjo ir jiems labiau pasisekti.“ – atviravo A. Mačiulis.

„Lyginant su praeitu sezonu, atliekame daug daugiau perdavimų, ir tai yra viena pagrindinių priežasčių, dėl ko atsilaisvina žmonės metimams. Pergalė labai svarbi, tačiau kol kas tikrai neskaičiuojame rezultatų lentelėj. Dar visas ratas priešaky, tad neaišku kaip viskas gali susiklostyti. Tiesiog džiaugiamės šios dienos pasiekimu.“

„Sportija“: D. Didžiūnas 27 tšk. (9/10 dvitaškiai), T. Vaitkūnas 17 tšk. (3/5 tritaškiai, 8 atk. k.), L. Luižys 10 tšk. (9 atk. k.).

„Sanitex“: M. Krūvelis 14 tšk. (6 rez. p.), P. Vaškevičius 12 tšk., P. Stankūnas 11 tšk.