Solidų pranašumą išbarstę KM „Aisčiai" 2001-2 susitvarkė su KM „Perkūnas" 2000-2 ekipa

2016 m. lapkričio 26 d.

Moksleivių pirmenybėse ir toliau verda atkaklios kovos. Ketvirtadienio popietę į kovą stojo vos vieną pergalę turintys KM „Perkūnas" 2000-2 (1-3) krepšininkai, prieš metais jaunesnius KM „Aisčiai" 2001-2 (2-3) sportininkus. Po prastai sužaistos rungtynių pradžios atsigauti nesugebėjęs „Perkūnas" turėjo pripažinti varžovų pranašumą, rezultatu 85:77.

Agresyvią ir kibią gynybą demonstravę „Aisčiai" nieko nelaukdami pradėjo tolti nuo savo varžovų. Tiksliais perdavymais pjaustydami savo varžovų gynybą, „Aisčiai" jau pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį taškų pranašumą. Gynybos sistemas keisti bandęs „Perkūnas" priešnuodžių nuo varžovų atakų nerado, taip paleisdami savo varžovus į priekį 16 taškų skirtumu: 32:16.

Antrajame kėlinyje „Perkūnas" į aikštę sugrįžo su daug didesne energija. Po visą aikštę spausti pradėję savo varžovus, jie kiek sugėbėjo sumažinti atsilikimą, tačiau taikliais tritaškiais prapliūpę „Aisčiai" ir toliau išlaikė gana solidų pranašumą: 51:38.

Po ilgosios pertraukos „Perkūnas" ir toliau stengėsi sugrįžti į rungtynes, vis mažindami varžovų turimą pranašumą. Įpūsėjus trečiajam kėliniui „Perkūnas" jau buvo sumažinęs skirtumą iki vienžeklio, tačiau kėlinį spurtu baigę „Aisčiai" neleido varžovams dar labiau sumažinti jų turimą pranašumą: 69:58

Ketvirtajame kėlinyje „Perkūnas" pajutęs, jog šios rungtynės dar nepralaimėtos, ėmė žaisti dar agresyviau. Kelis taiklūs tritaškiai leido sumažinti skirtumo iki 6 taškų, tačiau nesutrikę „Aisčiai" rengė greitas atakas ir vėl nutolo per dviženklį taškų skirtumą. Likus minutei iki rungtynių pabaigos „Perkūnas" spaudimu vertė klysti varžovus, tačiau laiko jau buvo likę per mažai, o „Aisčiai" iškovojo pergalę.

KM „Aisčia" 2001-2: R. Giedraitis 20, M. Strazdas 14, G. Juškevičius 12, E. Jauga 10.
KM „Perkūnas" 2000-2: T. Vencius 32, D. Dubinskas  14, P. Grybas ir M. Mikelionis po 11.

Komanda Total Pirmas kėlinys Antras kėlinys Trečias kėlinys Ketvirtas kėlinys Pratęsimas