SKK VERSAN nepavijo „LSU – Kaunas“ merginų

2014 m. kovo 14 d.

KKML moterų lygoje antrąjį kartą susikovė SKK VERSAN prieš „LSU – Kaunas“ merginas. Pirmoje kovoje pergale džiaugėsi SKK VERSAN moterys, tačiau šį kartą jaunatviškas entuziazmas užgožė SKK VERSAN patirtį ir „LSU Kaunas“ šventė pergalę 57:46.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „LSU – Kaunas“ krepšininkės. Po Ž. Kilijonaitės tritaškio metimo „LSU-Kaunas“ rezultatas išsaugo iki 4-ių taškų (12:8). „LSU-Kaunas“ persvarą išlaikė iki kėlinio galo ir pirmavo 15:12.

Antrąjame ketvirtyje „LSU-Kaunas“ merginos surengė spurtą 10:0, per kurį atsiplešė ir skirtumas tapo dviženklis(28:17). SKK VERSAN ekipai sunkiai sekėsi regzti atakas ir ilgą kėlinio laiką nepavyko pelnyti jokių taškų, vis dėlto kėlinio pabaigoje pataikę keletą metimų, rezultatą sumažino iki 8-ių taškų (28:20).

Po pertraukos „LSU – Kaunas“ į aikštelę grįžo dar labiau užsidegusios ir po kelių sėkmingų atakų savo persvarą padidino iki 14-os taškų. Kėlinio antroji pusė sekmingesė buvo SKK VERSAN krepšininkėms, kurios rezultatą vėl sumažino iki buvusių 8-ių taškų (40:32).

Paskutiniame kėlinyje „LSU – Kaunas“ tvirtais žingsniais žengė pergalės link. „LSU – Kaunas“ kelių minučių  atkarpą sužaidė 12:2, po kurios rungtynių baigtis tapo aiški.  SKK VERSAN ekipai nepavyko antrą kartą iškovoti pergalės prieš „LSU – Kaunas“ merginas.

SKK VERSAN: D. Motiejūnienė 26 tšk. (11 atk. k.), B. Brovkienė 7 tšk., G. Baranauskienė 6 tšk.

„LSU – Kaunas“: A. Lekevičiūtė 9 tšk., G. Morkūnaitė 9 tšk., Ž. Kilijonaitė 7 tšk., M. Petrauskaitė 7 tšk.