SKK VERSAN krepšininkės džiaugėsi bronzos medaliais

2014 m. birželio 4 d.

Pirmąkart KKML Moterų (merginų) čempionate dalyvavusios SKK VERSAN veteranės pasidabino bronzos medaliais. Mažajame finale SKK VERSAN ekipa po atkaklios kovos 53:50 palaužė Jonavos krepšininkes. Antroje rungtynių pusėje veteranės perėmė iniciatyvą ir iki rungtynių pabaigos varžovėms nebeleido pajusti tinkamo žaidimo ritmo.

VAIZDO REPORTAŽAS.

Rungtynių starte energingiau žaidė jonaviškės, po M. Šukytės tritaškio į priekį pabėgusios jau 14:4. D. Motiejūnienės taiklus tolimas metimas išjudino ir SKK VERSAN komandos puolimą, tad po pirmojo kėlinio komandas skyrė jau kiek mažesnis taškų skaičius – 19:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje D. Motiejūnienės ir G. Baranauskienės rezultatyvios atakos trumpam išvedė SKK VERSAN komandą į priekį (22:21). Netrukus Jonavos krepšininkės susigrąžino pranašumą ir prieš antrąją rungtynių dalį pašonėje turėjo ta pačią penkių taškų persvarą – 32:27.

Po ilgosios pertraukos SKK VERSAN krepšininkės sužaidė atkarpą 17:4 ir paspruko į priekį 44:36. Nors Jonavos žaidėjos trečią kėlinį užbaigė pelnytais penkiais taškais, galinga prieš tai buvusi veteranių sužaista atkarpa padėjo joms pasijusti mažojo finalo šeimininkėmis – 44:41.

I. Pūraitės tritaškis buvo sumažinęs skirtumą iki dviejų taškų (44:46), o A. Antanavičiūtės bei J. Kačerauskienės dvitaškiai iki minimumo (48:49), tačiau Jonavos krepšininkėms nebepavyko persverti rezultato savo naudai.

Paskutinėmis rungtynių akimirkomis G. Baranauskienės vienas iš dviejų taiklių baudos metimų vis dar neįtvirtino SKK VERSAN pergalės – komandas skyrė trys taškai, o Jonava rengė paskutinę atsakomąją ataką. Visgi jonaviškių šansas išplėšti pratęsimą buvo labai sudėtingas, o jo neišpildžius, pergale džiaugėsi SKK VERSAN krepšininkės.

SKK VERSAN: D. Motiejūnienė 24 tšk., G. Baranauskienė 14 tšk., J. Celujevienė 7 tšk.

Jonava: A. Antanavičiūtė 18 tšk., M. Šukytė 15 tšk. (10 atk. k., 7 per. k.), J. Kačerauskienė ir I. Pūraitė (6 per. k.) po 6 tšk.

Susijusi naujiena – KTU studentės atsiėmė čempionių titulą iš LSU-Kaunas krepšininkių

[[gallery|1448|SKK VERSAN - Jonava 53:50 (mažasis finalas)]]