SK „Neveronys“ KTU „Omegai“ parodė pavyzdį, kaip reikia pelnyti bronzos medalius

2015 m. balandžio 11 d.

Veteranų „45+“ lygos mažajame finale charakterį ir ryžtą pademonstravę SK „Neveronys“ krepšininkai aplenkė tris kėlinius pirmavusią KTU „Omegą“ ir pasiekė bronzinę pergalę rezultatu 69:58. Be akivaizdaus komandos lyderio Ryčio Vaičio bei Dariaus Valionio kovojusiai Neveronių komandai tai buvo itin saldi sezono pabaiga.

SK „Neveronys“ rungtynėse startavo vangiai. Tuo tarpu KTU „Omega“ spruko į priekį 18:7, o antrajame kėlinyje įgijo didžiausią turėtą pranašumą (23:10). Vis dėlto pirmaujanti komanda pametė stabilaus žaidimo ritmą, o varžovai kantriai taisė savąsias klaidas bei pamažu kėlė grėsmę „Omegos“ pranašumui.

Trečiajame kėlinyje skirtumui ištirpus iki penkių taškų (38:43), KTU „Omegos“ situaciją taisė A. Krivicko taiklus tritaškis, tačiau vis gerėjantis SK „Neveronių“ žaidimas žadėjo permainas ketvirtajame kėlinyje.

Permainos vyko jau ketvirčio pradžioje – S. Subačio, A. Balsevičiaus bei E. Rutkausko tritaškiai rezultatą žaibiškai apvertė aukštyn kojom (51:50), o azartą pagavę Neveronių veteranai nepaleido įgytos iniciatyvos. KTU „Omega“ bandė atsikovoti prarastas pozicijas, tačiau E. Rutkausko, K. Milašausko ir D. Stanaičio taškai tvirtino Neveronių ekipos pranašumą (66:57).

Nors paskutinių minučių metu Neveronių veteranai baudų metimus šaudė pro šalį, KTU „Omegos“ desperatiški metimai taikslo taip pat nepasiekė.

SK „Neveronys“: E. Rutkauskas 18 tšk. (6 atk. k., 5 rez. p.), D. Stanaitis 15 tšk. (15 atk. k., 11 išprov. praž.), V. Subatkis 10 tšk. (1/7 tritaškiai, 7 atk. k.).

KTU „Omega“: A. Šalaševičius (5/6 dvitaškiai) ir A. Krivickas po 12 tšk., A. Gelžinis 11 tšk., V. Labašauskas 9 tšk. (5 atk. k., 8 rez. p., 6 kl.).