SK „Babtai“ pritrūko parako įveikti KTU „Plienas-Rubisolis-Solum“ ekipą

2015 m. lapkričio 25 d.

C lygoje drąsiai pergalių link žengia KTU „Plienas-Rubisolis-Solum“ (5-1) ekipa, antradienį 79:67 įrodžiusi pranašumą prieš SK „Babtai“ krepšininkus (3-2). Dvikovos pradžioje šeimininkai įgijo apčiuopiamą pranašumą, kuris juos, didesnis ar mažesnis, lydėjo iki finalinė sirenos. Šiuo metu KTU „Plienas-Rubisolis-Solum“ B pogrupyje žengia pirmas, SK „Babta“ – treti.

Užtikrintai 19:7 pirmą kėlinį laimėjusi KTU „Plienas-Rubisolis-Solum“ varžovams pranašumą leido apkarpyti vėlesnėje rungtynių eigoje. Svečiai iš Babtų trečiajame kėlinyje skirtumą sumažino iki keturių taškų (43:39), tačiau šeimininkai sužaidė puikią atkarpą ir lemiamo ketvirčio metu skaičiavo jau triuškinantį pranašumą (70:50).

SK „Babtai“ nenuleido rankų. M. Mikalausko,V. Urnikio ir V. Šato taiklūs metimai padėjo žaibiškai sumažinti skirtumą per pusę (72:61) bei išaugoti intrigą. Vis tik situaciją ramino S. Pakalniškio taiklus tritaškis, priešpaskutinę minutę įtvirtinęs šeimininkų pranašumą.

„Mažai žmonių, pritrūko jėgų, todėl „pjovėme grybą“ ir gynyboje. Pradėjome rungtynes gal tokie nereikalingai susijaudinę ir per vėlai pajutome žaidimą.“ – pralaimėjimo priežastis analizavo SK „Babtai“ lyderis Vytautas Šatas.

„Žaisti Babtuose ar Kaune didelės reikšmės mūsų žaidimui neturi. Kol kas susiklostė taip, kad išvykos rungtynes žaidžiame šioje A. Puškino salėje. O salė gera, nauja, švari, išplauta – viskas tvarkoje, tereikia rūpintis savo žaidimu.“

„Labai trūko įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo keitimui. Buvome visi aukšti. Tačiau pradžioje gerai apsidengėme, leidome varžovams pelnyti tik septynis taškus. Nors viso mačo metu nemažai prametėme patogių metimų, išlaikyta nebloga gynyba leido laimėti. Pagirsiu varžovus, kurie stengėsi, bandė, buvo priartėję, tačiau šiandien mes buvome stipresni. Situacija buvo mūsų rankose.“ – teigė KTU „Plienas-Rubisolis-Solum“ vadas Tadas Litinskas.

„Kas šįmet spėjo nustebinti? „Virusas“, kuomet ketvirtame kėlinyje gerai mus pamokė. Pirmavome dvidešimt taškų, bet sugebėjome pralaimėti. „Pasigavome virusą“! – pripažino tuomet vienintelį pralaimėjimą patyrusios komandos žaidėjas.

KTU „Plienas-Rubisolis-Solum“: Ž. Krupskis 20 tšk. (15 atk. k., 34 naud. b.), L. Karalius 17 tšk., A. Gavelis 15 tšk. (14 atk. k.).

SK „Babtai“: M. Mikalauskas 26 tšk., V. Šatas 22 tšk.