Situaciją valdžiusi Advokatų kontora „Konsus“ nugalėjo Kauno „Policiją“

2015 m. balandžio 15 d.

„Pavasario“ taurės turnyre visas tris pergales grupės varžybose iškovojo Advokatų kontora „Konsus“. Kauno „Policija“ davė iššūkį D grupės lyderiams, tačiau situaciją aikštėje valdę dvikovos favoritai pasiekė pergalę rezultatu 93:79 ir pareigūnus nustūmė į trečiąją vietą.

Pirmą kėlinį dvigubai (32:16) laimėjusi „Konsus“ ekipa, vėliau leido varžovams tirpdyti skirtumą. Trečiajame kėlinyje E. Vaina, R. Juozapaitis ir M. Amankavičius paruošė spurtą 10:0 ir „Policiją“ priartino iki minimumo (46:47). Visgi varžovai išsaugojo iniciatyvą ir prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino ženklesnę persvarą – 69:61.

M. Amankavičiaus tritaškiai leido skirtumui vėl ištirpti, o akimirkai rezultatas buvo išlygintas, tačiau „Konsus“ paskutinįsyk susikaupė sėkmingai atkarpai, kuri lydėjo iki pergalingos rungtynių baigties.

„Šiek tiek netinkamai buvome nusiteikę.“ – pripažino Advokatų kontoros „Konsus“ žaidžiantysis treneris Andrius Šiaulys. „Turėjome gana didelę persvarą, tačiau ją iššvaistėme. Rungtynių gale tiesiog susikaupėme ir laimėjome. Galbūt taip įdomiau. Susirinko visa komanda, laukėme šių rungtynių, džiugu, kad jos sėkmingai susiklostė.

Turime atkrintamųjų varžybų prakeiksmą ir šiame turnyre tikimės įveikti jį bei siekti medalių.“ – vylėsi A.Šiaulys.

Kauno „Policija“: M.Amankavičius 28 tšk., E.Vaina 23 tšk. (4/5 tritaškiai), T.Lukonaitis 12 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: L.Jasevičius 22 tšk. (9/10 tšk.), M.Pažėra 16 tšk. (5 per. k.), A.Janonis 15 tšk.