Šilainių ekipa po pratęsimo išplėšė "Perkūno" "Mažosios" paguodos finalo taurę iš CHILL CAFE rankų

2013 m. spalio 26 d.

KKML  "Perkūno" "Mažosios" taurės paguodos finale pirmą žaidimo pusę visapusiškai dominavusi CHILL CAFE komanda, antroje žaidimo pusėje pametė savo žaidimą, o Šilainių ekipa pradėjusi demonstruoti puikų žaidimą sugebėjo atsitiesti ir po pratęsimo išplėšti pergalę rezultatu 89:83.

Rungtynių startas prasidėjo lygia kova. Įpusėjus pirmam kėliniui CHILL CAFE pelnė devynis taškus be atsako bei gerokai atitrūko nuo varžovų. Pirmą kėlinį CHILL CAFE baigė turėdami tapatį devynių taškų pranašumą.

Antrame kėlinyje CHILL CAFE toliau kontroliavo žaidimą, tuo tarpų Šilainių vyrams niekaip nesisekė atrasti savojo žaidimo. CHILL CAFE padidino savo persvarą iki dviženklio taškų skirtumo, o paskutinėmis sekundėmis D. Baltušio pataikytas tritaškis mėtimas iš džiaugsmo pakėlė visą atsarginių suolelį. Prieš didžiąją pertrauką rezultatas tapo 49:35 CHILL CAFE ekipos naudai.

Per ilgąją pertrauką Šilainių ekipa persirengimo kambaryje matomai turėjo rimtą pokalbį, nes į aikštę sugrįžo visiškai pakeitę savo žaidimą. Šilainiai netik sugebėjo panaikinti būtą 14 taškų deficitą, tačiau dar ir rezultatą persverė savo naudai. Paskutinis ketvirtis jau prasidėjo Šilainiams turint vieno taško persvarą.

Ketvirtas kėlinys pasižymėjo įnirtinga ir lygia kova. Nei vienai, nei kitai ekipai nepavyko atitrūkti didesniu skirtumu.  Likus mažiau nei pusę minutės ir esant lygiam rezultatui CHILL CAFE dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau nesugebėjo sukurti atakos per duotas 24 sekundes. Likus 2 sekundėm, kamuolys atiteko Šilainių ekipai, tačiau to laiko nepakako sėkmingai atakai realizuoti. Rungtynių teisėjai fiksavo lygiąsias bei skelbė rungtynių pratęsimą.

Pratęsime jautėsi žaidimo kontrolė Šilainių ekipos rankose. Visas penkias minutes Šilainiai turėjo persvarą savo rankose. CHILL CAFE ekipai nepavyko nieko grėsmingo sukurti, o visi pelnyti taškai buvo iš baudų metimų. Paskutinėmis sekundėmis intrigos jau nebebuvo. Pergalę šventė bei taurę į viršų kėlė Šilainių ekipos vyrai.

CHILL CAFE: Martynas Valaitis 23 tšk., Giedrius Šilkaitis 16 tšk., Aurimas Gavelis 13 tšk.(13 atk. k),

Šilainiai: Justas Ališauskas 22 tšk., Justinas Kalnutis 19 tšk.(12 atk. k.), Mantas Karauskas 17 tšk., Mantautas Patašius 10 tšk.

Statistika

Naudingiausiu paguodos finalo rungtynių žaidėjų buvo pripažintas Šilainių ekipos žaidėjas Robertas Trepočka.

Naudingiausias CHILL CAFE komandos žaidėju išrinktas Martynas Valaitis, Šilainių ekipoje – Justas Ališauskas.

Vitoldo Kapočiaus komentaras  po rungtynių: „Nors tai buvo tik paguodos finalas, bet, manau, kad rungtynės buvo išties gražios ir įspūdingos. Šlubavome pirmus kėlinius, trečiajame susiėmėm ir atsikovojom prarastus taškus. Per ilgąją pertrauka komandą nuteikėm motyvacine kalba ir po pertraukos to rezultatas buvo akivaizdus. Šiandien mes pademonstravome tvirtesnį charakterį, nors turėjom 14-os taškų deficitą, tačiau pas mus buvo didesnis užsidegimas – susiėmėm ir parodėm, kad šiandien tikrai norim laimėti.“