Šilainiai po ilgosios pertraukos nesugaudė „Top Sport“ veteranų

2015 m. sausio 23 d.

Veteranų „35+“ lygoje Šilainių (8-4) keturių pergalių seriją nutraukė „Top Sport“ krepšininkai (12-0). Neabejotini čempionato lyderiai eilinį kartą varžovus palaužė įtikinamu skirtumu – šįkart rezultatu 94:75. Du kėlinius tvirtai dėl pergalės kovoję Šilainiai klupo trečiajame kėlinyje, po kurio atsitiesti nebesugebėjo.

"Top Sport" užtikrintai į priekį šovė jau rungtynių pradžioje ir pirmą kėlinį laimėjo 27:18. Vis dėlto Šilainiai taip pat įsibėgėjo ir pamažu artėjo. Antrojo kėlinio pabaigoje vykęs baudų metimų maratonas Šilainiams taipogi buvo palankesnis, po kurio komandas teskyrė keturi taškai – 42:46.

Trečiajame kėlinyje „Top Sport“ įjungė aukštesnę pavarą ir surengė ne vieną greitą ataką, o poziciniame puolime lengvai apžaidė Šilainių gynybą. V. Stigos perimtas kamuolys bei lengvi taškai skirtumą didino jau iki dviženklio skaičiaus, o po minutės pertraukėlės du tritaškius smeigęs S. Štombergas ženklino neabejotiną „Top Sport“ pranašumą, kurį prieš ketvirtąjį kėlinį buvo galima vadinti triuškinančiu – 75:55.

Per likusias dešimt žaidimo minučių Šilainiai nesukūrė stebuklo ir turėjo antrąkart sezone pripažinti „Top Sport“ pranašumą.

Šilainiai: A. Knezys 18 tšk. (4/6 tritaškiai), G. Davidavičius 14 tšk. (14 atk. k.),  J. Svirka 12 tšk., D. Milaknis 10 tšk.

„Top Sport“: S. Štombergas 25 tšk. (5/7 tritaškiai, 11 atk. k., 40 naud. b.), R. Vaičys 21 tšk. (10/14 dvitaškiai), G. Staniulis 12 tšk.