Šeštadienį centrinėje „Savaitgalio“ lygos dvikovoje „Eura“ sutriuškino „Deimantą“

2014 m. lapkričio 16 d.

„Savaitgalio“ lygos A pogrupio lyderio statusą „Eura“ įgijo palaužusi tiesioginį varžovą. Rezultatu 80:57 „Deimantą“ įveikusi „Eura“ varžovus privertė suklupti pirmąkart, tad iškart įsitaisė pirmoje pogrupio vietoje.

Rungtynės startavo atkaklia dvikova. Į priekį sprukusį „Deimantą“ varžovai iškart persekiojo, o pirmo kėlinio pabaigoje sugebėjo aplenkti minimaliu skirtumu – 21:20.

Pirmasis rungtynių lūžis įvyko vos prasidėjus antram kėliniui. P. Balčiūno tritaškis vainikavo 14:0 „Euros“ spurtą, kurio pasėkmes „Deimantas“ bandė taisyti visą trečiajį kėlinį (41:54).

„Eura“ ramiai nesijautė ir paskutinio ketvirčio metu, kuomet skirtumas svyravo ties dvylika taškų (50:64). Vis dėlto užtikrintai rungtyniavusi „Eura“ dėsningai iki finalinės sirenos susikrovė triuškinantį pranašumą –80:57.

„Deimantas“: G. Purauskas 22 tšk. (31 naud. b.), M. Čeičys 16 tšk.

„Eura“: P. Balčiūnas 22 tšk. (6 per. k., 32 naud. b.), M. Uznys 19 tšk., K. Vinkšnaitis 12 tšk., D. Vinkšnaitis 10 tšk.