„Savaitgalio“ lygos starte – įtikinamos „Perkūno“ veteranų ir „Amerigo“ pergalės

2014 m. spalio 11 d.

Sezoną tvirtomis pergalėmis pradėjo „Perkūno“ veteranai ir „Amerigo“ komanda. Pastaroji dvikovoje su „Mato baldais“ išlaukė tinkamo momento ir paliko varžovus už nugaros 68:47. Tuo tarpu „Perkūno“ veteranai jau mačo pradžioje čiupo iniciatyvą ir ARV veteranus įveikė rezultatu 82:64.

Šeštadienį startavusi „Savaitgalio“ lyga įsibėgės rytoj, kuomet į aikšę išbėgs visos čempionate dalyvaujančios komandos.

„Perkūno“ veteranai didesnio vargo pirmose rungtynėse neturėjo. Kol varžovai judino savo žaidimą ir aiškinosi tarpusavio santykius (ARV veteranai D. Čereška ir G. Aleksa antrajame kėlinyje buvo nubausti techninėmis pražangomis), „Perkūnas“ įgijo triuškinančią persvarą (38:16), o likusioje rungtynių dalyje jos neišbarstė.

„Perkūno“ veteranai: R. Misevičius 17 tšk. (9 rez. p.), A. Konovalovas 16 tšk., N. Malinauskas 11 tšk. (11 atk. k.).

ARV veteranai: G. Aleksa 32 tšk. (7/15 tritaškiai, 32 naud. b.), L. Leonavičius 17 tšk., V. Šlepikas 8 tšk.

Statistika ir fotogalerija.

Tuo tarpu „Amerigo“ krepšininkai dėl pergalės turėjo kur kas labiau paprakaituoti. Po apylygiai sužaistos pirmosios rungtynių dalies, trečiajame kėlinyje pradėjo ryškėti „Amerigo“ pranašumas. Energingiau žaidusi komanda žingsnis po žingsnio tolo nuo išsikvėpusių varžovų ir baigiantis kėliniui įgijo didžiausią iki tol turėtą pranašumą (41:32). Ketvirtajame kėlinyje penkiese žaidę „Mato baldai“ nesugebėjo sulaikyti triuškinančiu atstumu pabėgusių varžovų.

„Amerigo“: E. Tabola 34 tšk. (12/16 dvitaškiai, 10 atk. k., 38 naud. b.), J. Povilaitis (17 atk. k., 6 rez. p.) ir G. Bulvičius po 15 tšk.

„Mato baldai“: D. Kavaliauskas 18 tšk. (18 atk. k.), P. Ivanauskas ir G. Petrauskas po 12 tšk.