„Savaitgalio“ lygoje išdalintos pirmojo turo pergalės

2014 m. spalio 13 d.

Sekmadienį buvo sužaistos keturios „Savaitgalio“ lygos rungtynės. Jų metu komandos varžėsi dėl pirmųjų šio sezono pergalių. Kol kas spręsti, kurie rezultatai buvo netikėti, o kurie dėsningi – per anksti. Kaip bebūtų pergales čiupo komandos, ne vienerius metus užimančios pozicijas tarp stipriausių.

„Angry Birds“ – Kazio veteranai 65:45

Praeito sezono čempionai startavo galinga pergale. Nors pirmąjį kėlinį Kazio veteranai laimėjo 13:10, varžovams tai buvo puiki dingstis įrodyti savo vertę. M. Drėzo tritaškiais apšaudyti Kazio veteranai antrajame kėlinyje prarado iniciatyvą, o baigiantis pirmai rungtynių pusei „Angry Birds“ susikrovė jau dviženklią persvarą – 30:19.

Nemažinę apsukų piktieji paukščiai trečiajame kėlinyje dar labiau atitrūko, o įgiję triuškinantį pranašumą, neleido suabejoti jų pergale.

„Angry Birds“: M. Drėzas 21 tšk. (3/3 tritaškiai, 6 rez. p.), D. Plerpa 11 tšk. (19 atk. k.), V. Peseckis (6 rez. p.) ir G. Vasiliauskas (10 atk. k.) po 10 tšk.

Kazio veteranai:  M. Partikas 21 tšk., M. Butkus 8 tšk., R. Paulauskas ir V. Rušinas po 6 tšk.

„Deimantas“ – BC „Spurtas“ 80:63

Visų rungtynių metu pirmavęs „Deimantas“ sunkiai atsikratė „Spurto“ uodegos. Ženkliau „Deimantas“ atitrūko trečiajame kėlinyje, kuomet M. Čeičys iš eilės pelnė šešis taškus ir komandos pranašumą padidino iki dviženklio skaičiaus (44:33). Kėlinio pabaigoje A. Urbono pataikytas tritaškis nuo lentos tvirtino ne tik rezultatą švieslentėje, bet ir psichologinį pranašumą prieš lemiamas minutes ketvirtajame kėlinyje (57:43).

11:3 kėlinio pradžią sužaidęs „Deimantas“ pasidėjo tvirtą pagrindą pergalei pasiekti, o „Spurto“ krepšininkams sugrąžinti intrigos nebepavyko.

„Deimantas“: M Čeičys 17 tšk., R. Talevičius (7 rez. p.) ir T. Vaitkevičius po 12 tšk., M. Daraškevičius 11 tšk. (12 atk. k.).

BC „Spurtas“: R. Kondratavičius 19 tšk., O. Gelžinis 14 tšk., I. Konovalenko 11 tšk.

Statistika ir fotogalerija.

„Eura“ – STUMBRAS 69:42

„Savaitgalio“ lygos vicečempionų ir naujokų dvikovoje intriga ilgai nesilaikė. Gerai sukomplektuota „Euros“ komanda žaidė tvirtai, puolė užtikrintai ir palaipsniui įgijo neabejotiną pranašumą. 22:5 trečiąjį kėlinį laimėjusi „Eura“ (58:25) galėjo ramiai užbaigti rungtynes, o STUMBRO žaidėjai – šlifuoti žaidimą ateinančioms kovoms.

„Eura“: P. Balčiūnas 18 tšk., D. Pocevičius 15 tšk., D. Juknevičius 10 tšk. (10 atk. k.).

STUMBRAS: I. Sinkevičius 11 tšk., M. Stankus 10 tšk., V. Piešinas ir D. Lenkus po 9 tšk.

A. Puškino gimnazija – BC „Liuksas“ 54:47

Bene atkakliausioje sekmadienio dvikovoje visi akcentai dėliojosi ketvirtajame kėlinyje. Jau rungtynių pradžioje komandos viena kitą klampino į sudėtingą ir nerezultatyvų žaidimą. Vienu žingsniu priekyje išbuvusi A. Puškino gimnazijos komanda lemiamą ketvirtį pasitiko su aštuonių taškų persvara – 38:30.

BC „Liuksas“ iki pat finalinės sirenos bandė perlaužti rezultatą savo naudai, tačiau pritrūko tikslumo ir užtikrintumo.

A. Puškino gimnazija: J. Cvirka 15 tšk., M. Barčaitis (6 per. k.) ir A. Budrys (10 atk. k.) po 12 tšk., R. Anskaitis 10 tšk.

BC „Liuksas“: J. Virbickas 12 tšk., G. Prabulis ir G. Dirgstys (12 atk. k.) po 8 tšk.