„Savaitgalio“ lyga – sparčiais žingsniais artėja finalo link (2 video, 6 foto)

2017 m. sausio 16 d.

Sausio 14-15 dienomis „Savaitgalio“ lygos čempionate svarbiausios atkrintamųjų varžybų dvikovos vyko pilnu pajėgumu. Šeštadienį buvo sužaisti atsakomieji ketvirtfinalių susitikimai, o jau kitą dieną šį etapą laimėjusios komandos surėmė ginklus pirmuose pusfinalių mačuose.

Ketvirtfinaliai

Šiame etape galingai startavusios trys komandos – ANGRY BIRDS, A. Puškino gimnazija ir „Deimantas“ – antrose ketvirtfinalio rungtynėse vėlgi susitvarkė su savo oponentais. Skirtumai jau nebuvo tokie aiškūs, tačiau pergalės – neabejotinos. ANGRY BIRDS rezultatu 62:55 (foto) (pirmosios rungtynės laimėtos 57:41) įveikė „ARV auto“, A. Puškino gimnazija 65:62 (foto) (96:70) susitvarkė su KK „Siesikai“ ekipa, o „Deimantas“ 79:61 (foto) (93:66) pranoko „Katos grupę“.

Didesnė intriga laikėsi „No Name“ ir „Amerigo“ akistatoje, kurių pirmoji dvikova baigėsi lygiosiomis 55:55. Antrajame susitikime „No Name“ krepšininkams pavyko kontroliuoti rungtynių tempą ir tvirtai žengti pusfinalio link. Rungtynės laimėtos rezultatu 69:50 (foto).

Pusfinaliai

Šiame etape ginklus surėmė aukščiausio kalibro komandos, kurios savo vertę įrodė jau grupės varžybose.

Praėjusio sezono bronzinio finalo dalyviai – „Deimantas“ ir „No Name“ – pusfinalio etapą pradėjo ypač energingai. Tik ilgainiui „No Name“ krepšininkai nebespėjo paskui aukštesnę pavarą įjungusius varžovus. Laurynas Varnas, Jonas Grigaras bei kiti „Deimanto“ žaidėjai lakstė kaip užsukti ir palaipsniui didino atotrūkį.

Kai minėtųjų lyderių vedinas „Deimantas“ trečiajame kėlinyje galutinai išmušė varžovus iš vėžių ir susikrovė triuškinančią persvarą (71:51), rungtynių atomaza abejingų neliko. „Deimantas“ kitai dvikovai pasiklojo patogią 21 taško persvarą – 94:73.

Statistika, foto.

ANGRY BIRDS ir A. Puškino gimnazija taipogi paruošė intriguojančią dvikovą. Nors Valdas Sluta greitai atidarė taškų kraitį dvikovos pradžioje, ANGRY BIRDS ties tuo ir sustojo. Itin nesėkmingai sužaistas pirmasis kėlinys bei pusė antrojo leido Aleksandro Puškino gimnazijos komandai sparčiai susikrauti triuškinančią persvarą. Kai įpusėjus antram kėliniui švieslentėje degė skaičiai 47:17, abejonių pirmųjų pusfinalio rungtynių baigtimi mažai teliko.

Vis tik ANGRY BIRDS žaidėjų ir suolelio užsidegimas po kiekvieno sėkmingo epizodo rodė, jog komanda nepasiruošusi taip greitai „paleisti“ rungtynių. ANGRY BIRDS krepšininkai atkuto dar iki ilgosios pertraukos, ir, šiek tiek apkarpę skirtumą, optimistiškai laukė antrosios mačo pusės.

Patyrę A. Puškino gimnazijos krepšininkai stebuklų neberodė, tačiau ir varžovams neleido per daug įsismaginti. Antrą rungtynių pusę ANGRY BIRDS laimėjo, tačiau vos šešiais taškais, o tai nugalėtojų įdirbio nenustelbė. Atsakomosiose rungtynėse A. Puškino gimnazijos ekipa turės patogų 17 taškų pranašumą.

Antrosios „Savaitgalio“ lygos pusfinalių rungtynės vyks sausio 22 dieną (sekmadienį) A. Puškino gimnazijoje (V. Krėvės pr. 50).

16:00 val. „No Name“ – „Deimantas“

17:30 val. ANGRY BIRDS – A. Puškino gimnazija

„Savaitgalio“ lygos finalas vyks sausio 28 dieną.

Skelbiama registracija į naują „Savaitgalio“ lygos žiemos-pavasario čempionatą!

„Savaitgalio“ lygos rudens-žiemos čempionato kovoms einant į pabaigą, Kauno krepšinio mėgėjų lyga kviečia rezervuotis vietas žiemos-pavasario čempionatui! „Savaitgalio“ lygos žiemos-pavasario pirmenybėse krepšinio mėgėjų komandos varžysis sausio-gegužės mėnesiais.

„Savaitgalio“ lygos čempionate gali dalyvauti visi norintys krepšinio mėgėjai. Tereikia suburti 8-12 žmonių grupę, įsigyti vienodas krepšinio aprangas, sumokėti dalyvio mokestį ir jūs turėsite puikų laisvalaikio praleidimo būdą bei dalyvausite KKML gyvenime.

Naujai besikuriančioms komandoms KKML teiks pagalbą kuriant kolektyvą, įsigyjant aprangas, kamuolius, suorganizuos draugiškas rungtynes. „Savaitgalio“ lygos privalumas tas, jog visos komandos žaidžia vienoje arba keliose organizatorių paskirtose sporto salėse, kur rungtynės vyksta vienos po kitų, todėl galima stebėti kitų varžovų dvikovas ir per trumpą laiką pamatyti visus savo varžovus.

Pirminė registracija baigėsi sausio 15 dieną. Papildoma registracija pratęsiama iki sausio 23 dienos. Radus reikiamą skaičių komandų, registracija gali būti nutraukiama anksčiau laiko.

Platesnę informaciją rasite www.kkml.lt, tel. informacijai 8 698 14300, el. paštas: [email protected].