Savaitgalį ketvirtaja pergale džiaugėsi TPA Kaišiadorys

2014 m. lapkričio 16 d.

Veteranų „35+“ lygoje pergalių skaičių didina vieni iš čempionato favoritų – TPA Kaišiadorys. Praėjusių metų vicečempionai 77:66 įrodė pranašumą prieš „Minordijos“ veteranus. Kaišiadorių komanda kartu su „Auto Elektra“ yra iškovojusios po keturias pergale ir patyrusios vieną pralaimėjimą bei rikiuojasi iškart po be pralaimėjimų žengiančia „Top Sport“ ekipa. Tuo tarpu „Minordija“ kol kas džiaugiasi viena pergale (1-4).

Pirmoje rungtynių pusėje apylygiai žaidusios komandos didžiausius klaustukus aiškinosi po ilgosios pertraukos. Šešiese žaidę „Minordijos“ krepšininkai nuostolių patyrė jau trečiajame kėlinyje, kuomet dėl asmeninių pražangų limito aikštę paliko A. Dzekunskas.

Igesnį atsarginių suolelį turėję Kaišiadorių atstovai įgijo ir fizinį, ir psichologinį pranašumą, tad prieš lemiamą ketvirtį skaičiavo jau solidžią persvarą – 45:64.

Rankų nenuleidę „Minordijos“ krepšininkai kovojo iki galo, laimėjo paskutinį kėlinį, tačiau grįžti į kovą dėl pergalės varžovai nesuteikė šansų.

Kaip po rungtynių minėjo TPA Kaišiadorių komandoje naudingiausiai sužaidęs Arūnas Kavaliauskas, dvikova su „Minordija“ nebuvo lengvas pasivaikščiojimas: „Varžovai kovojo gerai, lygiai ėjo pusę rungtynių, tik trečiajame kėlinyje mums pavyko atitolti, tačiau kova buvo iki galo. Sakykim kokybiškiau sužaidėme. Po truputį tai atsispindėjo rezultate. Klaidų per daug, bet viskas vyko palaipsniui.“

„Minordija“: N. Varžaitis 21 tšk. (13 atk. k., 30 naud. b.), R. Steponkevičius 18 tšk., A. Dzekunskas 13 tšk.

TPA Kaišiadorys: A. Kavaliauskas 22 tšk. (4/6 tritaškiai), N. Čėsna 20 tšk., S. Salmanavičius ir A. Petravičius po 9 tšk.