Sabonio KC 2004 B berniukai įrodė pranašumą prieš KM "Perkūnas" 2004-II auklėtinius

2014 m. vasario 27 d.

Rungtynių pabaigoje sugrąžinę intrigą "Perkūno" jaunieji krepšininkai galiausiai rezultatu 57:44 turėjo pripažinti Sabonio KC auklėtinių pranašumą. Jauniausioje moksleivių grupėje saboniukai bando užsitikrinti vietą atkrintamosiose varžybose, tuo tarpu "Perkūno" berniukų greičiausiai lauks arši kova dėl paskutinio - aštuntojo kelialapio.

Pirmojo kėlinio metu nemažai šansų nuo baudų metimo linijos neišnaudoję Sabonio KC berniukai pranašumą įgijo tik ketvirčio pabaigoje - 13:10.

Antrajame kėlinyje skirtumas dėsningai augo šeimininkų naudai, o įpusėjus rungtynėms jis tapo itin solidus - 32:15.

Po ilgosios pertraukos A. Babelis vedė "Perkūno" komandą į lemiamą mūšį dėl pergalės. Po trečiojo kėlinio skirtumas ištirpo iki vienženklio skaičiaus (42:33), o dar šeši iš eilė A. Babelio taškai saboniukams paliko vos trijų taškų pranašumą (42:39).

Po minutės pertraukėlės E. Voronovo auklėtiniai sustygavo savo žaidimą, o M. Motiejaičio indėlis puolime šeimininkams leido žymiai lengviau atsikvėpti (51:41). "Perkūno" auklėtiniai buvo pristabdyti, tad nebesulaukę rimtesnio pasipriešinimo šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę.

Sabonio KC 2004 B: M. Motiejaitis 18 tšk., J. Stakauskas 14 tšk., F. Balčiūnas 8 tšk.

KM "Perkūnas" 2004-II: A. Babelis 28 tšk., A. Kavaliauskas 8 tšk., K. Laurinaitis 4 tšk.