Sabonio 1999-2 vaikinai rungtynių pabaigoje pabėgo nuo KM „Perkūnas“ 99-2 bendraamžių

2015 m. sausio 22 d.

Įtemptai, taškas į tašką basiklosčiusiose Moksleivių 1998-1999 m. grupės B diviziono rungtynėse Sabonio KC auklėtiniai (3-4) rezultatu 67:61 palaužė „Perkūno“ atstovus (1-7). Dvikovos pabaigoje rezultatas buvo lygus, tačiau lemiamų atakų metu klaidų neišvengę svečiai varžovams leido pabėgti į priekį.

Rungtynių pradžioje J. Juodžbalio vedinas „Perkūnas“ pirmavo visą pirmą kėlinį, tačiau antrajame šeimininkai artėjo. L. Žymanto tritaškis išvedė Sabonio KC ekipą į priekį (22:21), o įgytą pranašumą tvirtino M. Mackevičiaus ir T. Mištauto pelnyti taškai, tad iki ilgosios pertraukos „Perkūnui“ nepavyko susigrąžinti prarastų pozicijų – 30:26.

Svečiai atsigriebė trečiajame kėlinyje, kurio metu rezultatas pakrypo „Perkūno“ naudai ir išsilaikė didžiąją ketvirčio dalį. Visgi jo pabaigoje šeimininkai sužaidė atkarpą 7:0 ir sugebėjo įsiveržti į priekį. Prieš pat paskutinį kėlinį O. Narkevičius dvitaškiu metimu rezultatą išlygino – 46:46.

Rungtynėms skaičiuojant paskutines minutes rezultatas vis dar buvo lygus (61:61), tačiau po I. Cicėno dvitaškio kamuolį varžovų aikštės pusėje perėmęs L. Žymantas šeimininkų persvarą padidino iki keturių taškų. Likusių atakų metu „Perkūno“ žaidėjai vėlgi neišvengė klaidų, tad dar vieną dvitaškį pataikęs L. Žymantas įtvirtino Sabonio KC 1999-2 pergalę.

Sabonio KC 1999-2: T. Mištautas 12 tšk., I. Cicėnas 11 tšk., M. Mackevičius ir L. Žymantas po 9 tšk.

KM „Perkūnas“ 99-2: J. Juodžbalys 22 tšk., E. Urbonavičius 11 tšk., O. Narkevičius ir G. Janonis po 9 tšk.

[[gallery|1729|Sabonio KC - 1999-2 - KM "Perkūnas" 99-2]]