Rungtynių pabaigoje patraukliau žaidusi Dzūkija įveikė KM "Perkūnas"-1 ekipą

2014 m. balandžio 11 d.

Edvino Vainos vedami dzūkai rezultatu 64:57 iškovojo svarbią pergalę prieš KM "Perkūnas"-1 krepšininkus. Dzūkijos komandai tai buvo pirmoji pergalė "Pavasario-SMScredit.lt" turnyre. Dėl antrosios H pogrupio  vietos Dzūkija kovos su "Baltaisiais lokiais", tuo tarpu pirmoje pozicijoje jau yra įsitaisiusi "Autojuta", o tris pralaimėjimus patyrusi "Perkūno" ekipa lieka ketvirtoje vietoje.

Rungtynių pradžia kiek geriau klostėsi "Perkūnui". Visgi jauniai iniciatyvą prarado antrajame kėlinyje, nuo kurio prasidėjo ilgas ir atkaklus mūšis dėl kiekvieno taško. Įpusėjus rungtynėms "Perkūnas" teturėjo minimalų pranašumą - 29:28.

Trečiajame kėlinye E. Vainos dvitaškiai su išprovokuotomis pražangomis leido Dzūkijai įsiveržti į priekį (40:37). Artėjant kėlinio pabaigai "Perkūnas" akimirkai vėl šoktelėjo į priekį (43:42), tačiau E. Vainos, T. Bogušio ir D. Kunigonio dvitaškiai dzūkams grąžino pranašumą - 48:43.

14 iš 16 komandos taškų ketvirtajame kėlinyje pelnęs E. Vaina tempė komandą į priekį, tačiau ir iš varžovų didesnio užsidegimo nebuvo matyti. Kol Dzūkija neužtikrintais, tačiau dažnais baudų metimais lipdė pranašumą, "Perkūno" ekipa dažnai klydo puolime, tad rungtynių intriga blėso, kol svečių pergalė tapo neabejotina.

KM "Perkūnas"-1: E. Bradauskas 15 tšk. (14 atk. k.), J. Stakėnas, A. Gečas ir M. Armonavičius po 9 tšk.

Dzūkija: E. Vaina 33 tšk. (12 atk. k., 12 išprov. praž., 43 naud. b.), T. Bogušis 10 tšk., M. Grigaitis 8 tšk.