Prieš akis – lemiamos Bendruomenių lygos reguliaraus sezono kovos

2016 m. vasario 3 d.

Bendruomenių lygoje komandoms liko žaisti paskutiniuosius turus. Kai kurioms ekipoms tai bus lemiami mūšiai dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas. Praeitą savaitgalį sužaistos rungtynės atskleidė, kas tapo A pogrupio nugalėtojais, o B pogrupio mačai eilinį kartą įrodė, jog čia nuspręsti galutinį komandų išsidėstymą yra itin sunku. Taip pat Dainava-AKSA bei Centro dvikova pasižymėjo kiek kuriozišku įvykiu...

Labai svarbią pergalę pasiekė Aleksoto krepšininkai (5-5), rezultatu 61:57 pirmąkart šiame sezone įveikę „Vieningo Kauno“ ekipą (6-5) bei sustiprinę šansus kovoti dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas. Pergalės vardan uoliai darbavosi Darius Kisielius (17 tšk., 13 atk. k.) ir Audrius Linkus (15 tšk.). „Vieningo Kauno“ neišgelbėjo Manto Ramanausko 17 bei Arnoldo Karlos 13 taškų.

Statistika ir fotogalerija.

Aleksotui padėtį turnyrinėje lentelėje palengvino Senamiesčio (3-7) triuškinanti nesėkmė prieš „Didvyrius“ (6-5) – 59:79. Senamiesčio krepšį taranavo Artūras Lencevičius (28 tšk.), Mindaugas Laukaitis (15 tšk.) bei Gytis Jaglinskas (12 tšk.). Pralaimėjusiųjų gretose Artūras Bručkus pelnė 19, Edgaras Marašinskas – 14 taškų. Po šio pralaimėjimo Senamiesčiui liko vienas šansas – ateinančiose rungtynėse nukauti Aleksotą bei sulaukti dar vienos šių varžovų nesėkmės.

Praėjusį savaitgalį sprendėsi A pogrupio lyderių išsidėstymas. Eiguliai-BC „Spurtas“ (8-2) ir LŽSHA Aukštieji Šančiai (10-1) komandų akistata baigėsi pastarųjų pergale 88:61. Kaip įprasta, Aukštųjų Šančių komandoje sėkmingai pirmais smuikais griežė Lukas Jasevičius (21 tšk., 18 atk. k., 39 naud. b.). Povilas Mickūnas pelnė 22 taškus, Vygintas Kalesnikas – 16, Kęstutis Gečas – 12. Justas Ališauskas paruošė dar vieną puikų pasirodymą, atlikdamas 16 rezultatyvių perdavimų. Eiguliai-BC „Spurtas“ komandoje Rytis Grigonis pelnė 15, Ernestas Ramanauskas 14, Rokas Kondratavičius 13 taškų.

Vienu žingsniu link atkrintamųjų žengė Dainava-AKSA (3-7), praėjusį savaitgalį 68:54 įrodžiusi pranašumą prieš tiesioginį oponentą – Centrą (2-8). Dvikova pasižymėjo itin retu įvykiu: net daugiau nei tris kėlinius Centro komandai taškus pelnė tik du žaidėjai – Deividas Kvaselis (27 tšk.) bei Rimvydas Paulauskas (14 tšk.). Tik sužaidus tris ketvirto kėlinio minutes prie jų prisijungė kiti komandos draugai. Visgi jie vėlavo, nes Karolio Zubernio (25 tšk., 19 atk. k., 47 naud. b.) bei Bartauto Blažausko (25 tšk., 14 atk. k.) vedina Dainava-AKSA jau buvo kelyje į pergalę.

Projektas  "Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LR vyriausybės ir Kauno m. savivaldybės lėšomis.

Už projekto vykdymą atsakinga VšĮ “Bendruomenių krepšinis” ir Asociacija “Didžiojo Aleksoto draugija”.