Po pertraukos Dzūkiją pranokusi „A“ komanda „Pavasario“ čempionate startavo pergalingai

2015 m. balandžio 13 d.

Į didįjį krepšinį grįžtanti Alberto Karpavičiaus diriguojama „A“ komanda įsirašė pirmąją pergalę „Pavasario“ taurės turnyre. Dvigubai geriau (40:20) už Dzūkiją antrą rungtynių pusę sužaidusi „A“ komanda varžovus nugalėjo neginčijamu rezultatu 68:50.

Dvikovos pradžia lengvos pergalės nežadėjo. Jau trečiąsias rungtynes žaidusi Dzūkija aikštėje jautėsi kiek užtikrinčiau. Vis dėlto dzūkams toli pabėgti nepavyko (30:28).

Po pertraukos rungtynių eiga ėmė linkti „A“ komandos naudai. Tiek trečią, tiek ketvirtą kėlinius 20:10 laimėjusi ekipa šventė pergalę susikrovusi įtikinamą persvarą.

„A“ komanda: A. Bubelis 14 tšk. (7/8 dvitaškiai), G. Bartkus (12 atk. k., 6 blk.) ir E. Jurgaitis po 12 tšk., L. Stankevičius ir M. Birutis po 10 tšk.

Dzūkija: M. Siriūnaitis 14 tšk., R. Gineika 10 tšk., A. Mikalonis ir P. Urbonas po 6 tšk.