Po įtemto pusfinalio „Imlitex Holdings“ vėl stoja ginti „Verslo“ lygos čempionų titulo (video)

2016 m. balandžio 28 d.

Trečiadienį Vilkijoje sprendėsi „Verslo“ lygos pusfinalio tarp „Extradent-Verslo“ ir „Imlitex Holdings“ komandų baigtis. Praėjusios sezono finalininkų dramatišką ir visų jėgų pareikalavusį mūšį 2-1 laimėjo čempionų titulą ginanti „Imlitex Holdings“. Lemiamose rungtynėse čempionai varžovus įveikė rezultatu 68:62.

Įtemptos dvikovos lemiami akcentai dėliojosi paskutinių trijų minučių bėgyje. Minimalią svečių persvarą tuomet didino svarbus E. Dzimanavičiaus tritaškis. Du kartus kamuolį perėmęs R. Trepočka taip pat prisidėjo prie varžovų laiko gaišinimo bandant priartėti.

Kai švieslentėje degė keturiasdešimt penkios sekundės „Imlitex Holdings“ pirmavo 66:62. Tuomet sekė ilgoji „Extradent-Verslo“ ataka, kurios metu šeimininkai net keturis kartus krepšį atakavo iš tritaškio zonos, kartą buvo mestas dvitaškis, tačiau nei vienas metimas tikslo nepasiekė, o „Imlitex Holdings“ pergalę tvirtino E. Aukštikalnio baudų metimai.

„Extradent-Verslo“: V. Undraitis 22 tšk. (14 atk. k., 31 naud. b.), L. Steikūnas 15 tšk. (11 atk. k.), M. Sadauskas 13 tšk. (8 atk. k., 4 rez. p., 4 per. k.).

„Imlitex Holdings“: E. Aukštikalnis 25 tšk. (5 rez. p.), P. Grigaitis (9 atk. k.) ir E. Dzimanavičius po 13 tšk., R. Trepočka 12 tšk. (15 atk. k.), G. Ratkevičius 5 tšk. (8 atk. k., 4 blk.).

Sezono metu buksavusi „Imlitex Holdings“ per didelius vargus, tačiau ir vėl pasiekė didįjį čempionato finalą. Kitaip nei ankstesniais metais dukart iš eilės auksą laimėjusi komanda reguliaraus sezono metu atidavė ne vieną pergalę, o į priekį užleido galingiau atrodžiusias komandas. Atkrintamosiose varžybose jau ketvirtfinalyje susidūrė su problemomis kovoje prieš „Nowaco-Naftelf“. Serija buvo laimėta 2-1.

Vis tik tuomet komanda ir jos sirgaliai tarsi pabudo ir pradėjo demonstruoti aukščiausio lygio kovingumą, palydimą itin triukšmingu ir aistringu sirgalių palaikymu. Tai – kas labiausiai veda šią komandą į priekį.