„Plastena“ iškovojo labai svarbią pergalę prieš SKP

2014 m. gruodžio 18 d.

„Verslo“ lygos B divizione verda atkaklios kovos dėl pirmųjų trijų vietų, garantuosiančių vietą atkrintamosiose varžybose. Svarbią pergalę atkakliose rungtynėse iškovojo „Plastena“ (5-4), rezultatu 73:68 palaužusi turnyrinės lentelės kaimynę SKP ekipą (6-3). Didžiąją dvikovos dalį pirmavę SKP krepšininkai stabtelėjo pačiu netinkamiausiu momentu, varžovams leido įsiveržti į priekį ir nesugebėjo susigrąžinti prarastas pozicijas.

Rungtynių starte galingiau žaidė SKP krepšininkai, po pirmojo kėlinio įgiję dešimties taškų persvarą – 22:12. Vis tik vėlesnėje rungtynių eigoje „Plastena“ palaipsniui artėjo, įpusėjus rungtynėms skirtumą sumažino iki trijų, prieš lemiamą ketvirtį – jau iki vieno taško – 49:48.

8:0 atkarpa ketvirtą kėlinį pradėjusi „Plastena“ įsiveržė į priekį 56:49, tačiau čia pat pranašumą išbarstė: M. Petkevičius ir T. Misiūnas pelnė dvitaškius su pražanga, o M. Kvedaro du taškai rezultatą lygino (56:56).

„Plasteną“ į priekį grąžino D. Baltrušio perimtas kamuolys bei lengvi taškai. Atkaklią dvikovą tęsė abiejų komandų taiklūs tritaškiai metimai. Keletas sėkmingesnių epizodų leido „Plastenai“ palaipsniui susidėlioti ženklesnį pranašumą, o SKP ekipa, atėjus rungtynių kulminacijai, nesurengė ženklesnio spurto, leidusio persverti rezultatą savo naudai.

SKP: M. Kvedaras 16 tšk., T. Misiūnas 13 tšk. (18 atk. k., 30 naud. b.), V. Fominas 12 tšk. (7 rez. p.).

„Plastena“: O. Ašmena 21 tšk. (16 atk. k.), L. Kurtinaitis 14 tšk., D. Baltrušis 12 tšk.