Permainingame mažajame finale paskutinieji į priekį šovė „Auto Elektros“ veteranai

2015 m. kovo 19 d.

Veteranų „35+“ lygos mažajame finale virė atkakli kova. Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net 19 kartų, tačiau paskutinįsyk Šilainius aplenkusi „Auto Elektra“ nebepaleido pranašumo ir sunkioje kovoje triumfavo rezultatu 80:75.

Visų rungtynių metu komandos keitėsi geriau ar blogiau sužaistomis mini atkarpėlėmis, ir tik trečio kėlinio pabaigoje skirtumas tarp komandų ženkliau šoktelėjo.

Beveik keturias paskutines trečio kėlinio minutes Šilainiai neužpuolė varžovų krepšio, o tuo pasinaudojusi „Auto Elektra“ spruko į priekį 57:46.

Nemalionią atkarpą iškentėję Šilainių veteranai į žaidimą grįžo vos prasidėjus ketvirtam kėliniui. N. Urbanavičiaus vedami Šilainiai sužaidė atkarpą 14:2 ir po ilgokos pertraukos sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (60:59).

Savo ruožtu „Auto Elektra“ taip pat paruošė spurtą 12:2, po kurio susigrąžino apčiuopiamą pranašumą (76:68). Priešpaskutinę minutę svarbų tritaškį smeigė A. Knezys, bet čia pat dvitaškiu atsakė L. Ivanovas. Šilainių komandoje pasižymėjo A. Zinkus, o „Auto Elektrai“ neparuošus atakos per 24 sekundes, atsakomoje Šilainių atakoje G. Davidavičiaus du taškai skirtumą braukė jau iki trijų taškų.

Šilainiams dar vieną dovanėlę paruošė R. Plaga, prametęs du baudos metimus. Vis dėlto Šilainiams nepavyko surengti tikslios atakos, o dar kartą prie baudų metimo linijos stojęs R. Plaga šįkart pataikė abu metimus ir įtvirtino „Auto Elektros“ pergalę.

Šilainiai: N. Urbanavičius 24 tšk. (8 atk. k., 8 rez. p., 38 naud. b.), G. Davidavičius 11 tšk. (11 atk. k.), A. Knezys ir A. Zinkus po 10 tšk.

„Auto Elektra“: L. Ivanovas 20 tšk. (10 atk. k.), R. Stirbys 16 tšk. (8 atk. k.), J. Česnavičius 12 tšk. (8 atk. k.), R. Plaga (6 rez. p.) ir A. Gustas po 11 tšk.

Susijusi naujiena – Veteranų „35+“ finale TPA Kaišiadorys nepasiekė „Top Sport“ užkeltos kartelės

[[gallery|1862|Šilainiai - "Auto Elektra" 75:80 (mažasis finalas)]]