„Perkūno“ 2005-1 berniukai pranoko Kėdainių bendraamžius

2014 m. lapkričio 11 d.

Rungtynių pradžioje nuo varžovų atitrūkusi „Perkūno“ ekipa toli nepabėgo, tačiau kėdainiečiams nesuteikė realių šansų kovoti dėl pergalės. Moksleivių 2005 m. grupės čempionate KM „Perkūnas“ 2005-1 rezultatu 88:71 įveikė KĖDAINIŲ SM-BC SAVI berniukus ir įsirašė antrąją pergalę iš trijų žaistų rungtynių. Kėdainių ekipai tai buvo antroji nesėkmė.

Po apylygiai sužaistų pirmų dvikovos minučių „Perkūno“ komandą į priekį truktelėjo keletą greitų atakų surengęs L. Vilimas. Modesto Bižio auklėtiniai pabėgo dviženkliu taškų skirtumu (18:8), o panašus atstumas šeimininkus saugojo kone visų rungtynių metu.

E. Karvelio vedini kėdainiečiai antrajame ketvirtyje nejautė taškų stygiaus, tačiau „Perkūno“ atakose blizgėjo ir M. Laurenčikas. 8:0 kėlinį užbaigęs „Perkūnas“ prieš ilgąją pertrauką pranašumą padidino dvigubai – 46:29.

Trečiajame kėlinyje po M. Mejaro taiklaus tritaškio skirtumas šoktelėjo jau iki dvidešimties taškų (58:36), tačiau N. Verbliugevičiaus bei E. Karvelio vedini Kėdainių jaunieji krepšininkai prieš ketvirtą kėlinį sužaidė atkarpą 17:4 ir skirtumą braukė iki vienženklio skaičiaus – 62:53.

„Perkūnui“ solidesnę persvarą grąžino M. Mejaro rezultatyvūs reidai (72:58), o artėjant rungtynių pabaigai svečiai nebeturėjo šansų pavyti užtikrintai rungtyniavusių šeimininkų.

KM „Perkūnas“ 2005-1: L. Vilimas 25 tšk., M. Mejaras 21 tšk., M. Laurenčikas 14 tšk., T. Stankevičius 11 tšk.

KĖDANIAI SM-BC SAVI: N. Verbliugevičius 41 tšk., E. Karvelis 25 tšk.