„Perkūno“ 2001-2 jaunieji krepšininkai be didesnio pasipriešinimo iškovojo aukso medalius (VIDEO)

2014 m. gegužės 30 d.

KKML moksleivių 2001 m. grupės finale aukso medalius dabinosi jaunieji „Perkūno“ krepšininkai.  Juozo Barkausko auklėtiniai, antroje žaidimo pusėje, palaužę savo oponentus iš krepšinio akademijos „Snaiperis“, džiaugsmingą pergalę šventė rezultatu 74:55.

VAIZDO REPORTAŽAS.

Rungtynių startas sėkmingiau susiklostė „Snaiperio“ krepšininkams, kurie išsiveržė į priekį 8:2, tačiau netrukus „Perkūniečiai“ susiėmė į rankas ir spurtavę 8:0 išsiveržė į priekį 2-iejų taškų skirtumu. Įnirtingas kėlinys pasibaigė taikiai – 12:12.

Antrame kėlinuke po truputi ryškėjo „Perkūno“ pranašumas. Vis dėlto „Perkūniečiai“ didesnio taškų skirtumo nesusikrovė. Kėlinys pasibaigė 5-ių taškų persvara KM „Perkūnas“ 2001-2 naudai.

Po pertraukos galutinai išryškėjo „Perkūniečių“ persvara. Po M. Šapranausko dvitaškio metimo, „Perkūno“ pranašumas išaugo iki 15-os taškų. Kęstučio Matulaičio auklėtiniai sušvelnino persvarą iki 5-ių taškų, tačiau netrukus sekė 5 iš eilės „Perkūno“ taiklūs metimai, kurie vėl padidino persvarą iki 15-os.

Paskutiniame kėlinyje didesnės intrigos nebūta. „Perkūnieičiai“, užtikrintu žaidimu ir nei kiek neatsipalaiduodami, žengė aukso medalių link.  Finalinės rungtynės baigėsi užtikrinta KM „Perkūno“ 2001-2 pergale.

KM „Perkūnas“ 2001-2: A. Šaras 22 tšk., M. Šapranauskas 17 tšk., M. Gaigalas 7 tšk.

KA „Snaiperis“: B. Makštys 13 tšk., V. Meištas 11 tšk., D. Matusa 10 tšk., R. Mileris 10 tšk.

Statistika

Čempionato prizininkėms komandoms restoranas-baras "Seni vartai" įsteigė atitinkamus 200, 150 ir 100 litų čekius.

Apdovanojimų metu buvo įvertinti trys naudingiausi kiekvienos komandos žaidėjai: