„Perkūnas“ 2000-2 pasiekė saldžią pergalę prieš vyresniuosius kolegas

2016 m. vasario 13 d.

Moksleivių 1999-2000 m. grupės B divizione antrąja pergale pasipuošė KM „Perkūnas“ 2000-2 ekipa (2-6) rezultatu 73:67 palaužusi KM „Perkūnas“ 99-2 komandą (4-4). Beveik visos dvikovos metu pirmavę Astos Lūžaitės auklėtiniai nepalūžo kuomet antroje mačo pusėje akimirkomis prarado pranašumą. Didesniu pergalės troškimu pasižymėję jaunesnieji atsitiesė ir kryptingai siekė pergalės.

Geriau rungtynėms pasiruošusi „Perkūno“ 2000-2 komanda jau pirmojo kėlinio pradžioje įgijo apčiuopiamą persvarą (17:9) ir ją panašią išlaikė iki ilgosios pertraukos – 37:31.

Antroje dvikovos pusėje žaidimas kiek pagyvėjo. Nors K. Štreimikis tritaškiu skirtumą didino iki devynių taškų, „Perkūno“ 99-2 ekipa spurtavo 10:0 ir pirmąkart įsiveržė į priekį (41:40). Čia pat svečiams pranašumą grąžino kapitonas K. Šatinskas, kartu su komandos draugais iki lemiamo ketvirčio kiek stabilizavę situaciją – 55:50.

Vis aktyvesnis šeimininkų žaidimas vėl klibino svečių pranašumą. A. Sabalys ir J. Rakauskas lygino rezultatą (59:59), netrukus pastarasis vėl išvedė „Perkūno“ 99-2 ekipą priekin (63:61). Nesupanikavę „Perkūno“ 2000-2 auklėtiniai lemiamas atakas sužaidė be priekaištų – L. Lagunavičiaus ir K. Štreimikio dvitaškiai gesino šeimininkų viltis pasiekti pergalę.

KM „Perkūnas“ 99-2: A. Sabalys 19 tšk., E. Čurovas 16 tšk., J. Rakauskas 11 tšk., O. Narkevičius 10 tšk.

KM „Perkūnas“ 2000-2: K. Štreimikis 25 tšk., L. Lagunavičius 16 tšk., D. Dubinskas 15 tšk.

KM "Perkūnas" 99-2 67 18 13 19 17 -