Penktadienį C lygos aštunfinaliuose favoritai gavo pamokų

2017 m. kovo 25 d.

„Labor-Galera“ aštuntfinalio starte apžaidė apsnūdusią „Mimetą-Ferrosą“, „Santermita-Žėrutis“ išsigelbėjo prieš BC „Spurtą“, o „Shniūrų Dievai“ vos nepaleido rungtynių prieš „LDK Palikuonis“. Tokie C lygos aštuntfinalių scenarijai dėliojosi kovo 24-ąją.

Seriją nesėkmingai pradėjo „Mimeta-Ferrosas“. Poros su „Labor-Galera“ favoritė penktadienio vakare nesurado azarto aiškiau pasipriešinti varžovams, kurie dvikovos pabaigoje lipdė jau triuškinančią persvarą – 92:70.

Nors pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau žaidė „Mimeta-Ferrosas“, įpusėjus antram kėliniui susidūrė su sunkumais. 12-0 spurtą surengusi „Labor-Galera“ visam laikui perėmė iniciatyvą į savo rankas, o varžovų žaidime per likusį laiką neatsirado teigiamų pokyčių.

Tuo tarpu penkiese žaidęs BC „Spurtas“ vos nenukovė lygos lyderių „Santermita-Žėrutis“ krepšininkų. Aikštės šeimininkai antrajame kėlinyje išgyveno tikrą košmarą – svečiai vienu metu pirmavo net 19 taškų skirtumu.

Vis tik po ilgosios pertraukos V. Jasikevičiaus vedini favoritai pavijo varžovus, o ketvirtajame kėlinyje galutinai perėmė iniciatyvą savo pusėn ir laimėjo mačą rezultatu 96:84.

Trečiose penktadienio C lygos rungtynėse vieną pergalę jau turėję „Shniūrų Dievai“ antrosios vos nepragainiojo. Viso susitikimo metu solidžiai pirmavę svečiai dvikovos pabaigoje varžovams leido išlyginti rezultatą 67:67.

Paskutinėmis minutėmis vykusią nesėkmingų atakų virtinę likus žaisti 8 sekundes nutraukė S. Butauto tolimas šūvis. Be kita ko lemiamą šeimininkų ataką „Shniūrų Dievai“ nutraukė perimtu kamuoliu, taip iki minimumo sumažinę „LDK Palikuonių“ šansus iškovoti pergalę