„Pavasario“ taurės pusfinalius laimėjusios „Sporto fėja“ ir BC „Gazuotas Pienas“ komandos ginklus surems finale

2018 m. gegužės 10 d.

Trečiadienį KKML „Pavasario“ taurės turnyro pusfinalių akistatas laimėjusios „Sporto fėja“ ir BC „Gazuotas Pienas“ iškovojo bilietus į didįjį finalą. „Sporto fėjos“ kompanijai tai pirmas neprisvylęs blynas KKML rengiamame turnyre, tuo tarpu ketvirtą pavasarį paeiliui šio turnyro finalo ketvertuose dalyvaujantis „Gazuotas Pienas“ pasiryžęs sidabro, bronzos ir medinių medalių kolekciją papildyti svarbiausiu elementu.

Bartukai - Sporto fėja 66:71

Tris kėlinius į „Bartukų“ krepšį užgulę „Sporto fėjos“ krepšininkai užstrigo ties paskutiniu kėliniu, tačiau nors jį ir pralaimėjo net 17 taškų skirtumu (10:27), pergalė vis vien buvo jų rankose – 71:66.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 21 tašką pelnęs Andrius Motužis, tuo tarpu „Bartukų“ komandos negelbėjo 30 taškų sumetęs Ervinas Staugaitis.

KM Perkūnas 2000 - BC Gazuotas Pienas 86:107

„Nuo pat pirmos minutės žaidėm tą, kaip sakant, „pensininkų“ krepšinį. Labai daug nervinomės, reagavome į kiekvieną švilpuką, ką pasako jau antroj minutėj gauta techninė pražanga. Pirmoj pusėj žaidėm ant tų nervų, todėl mums tai nieko gero nedavė.“ – dėstė iš šono BC „Gazuoto Pieno“ komandos pasirodymą stebėję Justinas Pileckas.

„Trečio kėlinio pabaigoje pradėjom daugiau šalta galva žaisti. Ketvirtam kėliny zona gynyboje konkrečiai pasiteisino. Laimėjom ne tik kėlinį, bet ir visas rungtynes, būtent šio ketvirčio dėka.

O šiaip toks geras šaltas dušas prieš finalą. Nepervertinant savo galimybių, vis tik į finalą žiūrim optimistiškai.“ – kelialapiu į KKML „Pavasario“ taurės finalą pasidžiaugė J. Pileckas.

Tris kėlinius pirmavę „Perkūno“ 2000 jauniai ketvirtą kėlinį BC Gazuotas Pienas komandai pralaimėjo net 16:40 ir buvo priversti pripažinti virš šimtą taškų pelniusių varžovų pranašumą.

„Nesusikaupėm ketvirtam kėliny, atsipalaidavom ir paleidom varžovus į priekį. Žaidžiam tarp žymiai vyresnių varžovų, nusileidžiam ūgiu, patirtimi, jėga, tai, manau, žygis į „Final4“, kaip bebūtų, yra geras pasiekimas. Stengsimės atiduoti visas jėgas kovoje dėl bronzos.“ – prižadėjo KM „Perkūnas“ 2000 komandos „varikliukas“ Eimantas Pacevičius.

BC „Gazuotas Pienas“ ekipoje išsiskyrė 32 taškus pelniusio ir 41 naudingumo balą surinkusio Viliaus Sutkaus pasirodymas. „Perkūno“ gretose Eimantas Pacevičius pelnė 24 taškus, Vytenis Navickas ir Ignas Dirda – po 20.