„Pavasario“ čempionato Paguodos bronzos medaliai – lygos debiutantei „Vilmistai“

2015 m. gegužės 21 d.

Kitaip nei finalas, kova dėl „Pavasario“ čempionato Paguodos bronzos medalių pasižymėjo kiek didesne intriga. Po šaltu dušu rungtynių pradžioje atsigavusi „Vilmista“ vėliau perėmė iniciatyvą ir pirmavo visus likusius kėlinius. „Auto Elektra“ žengė čia pat, tačiau J. Česnavičiaus ir E. Kalugino dueto traukiama komanda po lemiamo varžovų spurto buvo priversti pripažinti pastarųjų pergalę 71:60.

R. Plaga, J. Česnavičius ir E. Kaluginas smeigia keturis tritaškius ir „Auto Elektra“ sprunka į priekį 12:2. Vis dėlto kitų būdų pelnyti taškus pirmame kėlinyje taip ir neradusi „Auto Elektra“ dar pasitenkino tik R. Prakapavičiaus tolimu metimu, tuo tarpu įsibėgėję varžovai jau lipo ant kulnų – 15:14.

„Vilmista“ nemažino apsūkų ir, sužaidusi atkarpą 11:0, galutinai perėmė iniciatyvą į savo rankas (25:17). Vėlesnėje rungtynių eigoje skirtumas svyravo tarp vienženklio ir dviženklio skaičiaus. Ketvirtajame kėlinyje „Auto Elektra“ dar buvo priartėjusi iki septynių taškų, tačiau „Vilmista“ atsakė G. Mikėno, E. Plentos ir K. Bitės inicijuotu spurtu 8:0, ir dvikovos nugalėtojas tapo aiškus.

„Vilmista“: Š. Petraitis 23 tšk. (9 rez. p.), E. Plenta 20 tšk., M. Vilimas 11 tšk.

„Auto Elektra“: J. Česnavičius 27 tšk. (4/8 tritaškiai, 12 atk. k., 39 naud. b.), E. Kaluginas 22 tšk. (3/4 tritaškiai, 35 naud. b.).

Susijusi naujiena - Kauno „Policija“ „Pavasario“ Paguodos taurės finale nepaliko vilčių „Autojutai“