„Pavasario“ čempionato bronzą čiupo „Santermita-GISMETEO“

2015 m. gegužės 22 d.

„AVA Statyba“ ir „Santermita-GISMETEO“ krepšininkų dvikovą dėl bronzos medalių laimėjo pastarieji. Jau prieš ilgąją pertrauką nuo varžovų bandžiusi sprukti „Santermita-GISMETEO“ antroje mačo pusėje tai ir padarė. Dviženklią persvarą laikiusi ekipa „AVA Statybą“ įveikė rezultatu 92:77.

Rungtynių pradžia klostėsi atkakliai. Komandos kelis kartus keitėsi pirmaujančiomis pozicijomis. Po lygiai sužaisto pirmo kėlinio (17:17), paskutinįkart „AVA Statyba“ pirmavo po A. Lencevičiaus tritaškių (25:21). Vis tik L .Pečiukaitis atsakė dvitaškiu su pražanga, K. Meiliūnas smeigė tritaškį, pasižymėjo vėl trimis taškais, o J. Kalniečio du taškai „Santermita-GISMETEO“išvedė į priekį 32:27.

Nors atrodė A. Lencevičiaus tritaškis, perimtas kamuolys bei du taškai vėl lygino rezultatą (32:32), po minutės pertraukėlės N. Urbanavičiaus du tritaškiai „Santermita-GISMETEO“ truktelėjo į priekį nepavejamai.

Iki ilgosios pertraukos šešių taškų pranašumą sukaupusi komanda trečio kėlinio starte iškart pridėjo dar dešimt taškų (55:39). „AVA Statybos“ situaciją gelbėjo R. Skardžiaus net trys taiklūs tolimi metimai iš eilės, tačiau varžovai tvirtai laikėsi išsikovotų pozicijų.

Ketvirtajame kėlinyje „AVA Statyba“ nepateikė varžovams rimtų išbandymų, tad „Santermita-GISMETEO“ užtikrintai keliavo pergalės link.

„Santermita-GISMETEO“: K. Meiliūnas 21 tšk. (8/9 dvitaškiai, 7 rez. p.), T. Plioplys 19 tšk. (12 atk. k.), J. Kalnietis 14 tšk., A. Kazlauskas 13 tšk. (4/4 dvitaškiai), N. Urbanavičius 12 tšk. (2/3 tritaškiai), L. Pečiukaitis 10 tšk. (4 per. k., 11 išprov. praž.).

„AVA Statyba“: A. Lencevičius 28 tšk. (9 išprov. praž.), R. Skardžius 12 tšk. (4/5 tritaškiai, 8 atk. k.), G. Šlepikas 11 tšk. (11 atk. k.), K. Mickevičius 10 tšk.

Susijusi naujiena - Gynybinį finalą sukūrusi Advokatų kontora „Konsus“ triumfavo „Pavasario“ čempionate