„Paštuva-Atskalūnas“ antroje rungtynių pusėje pabėgo nuo SK „Ežerietis“ veteranų

2015 m. sausio 21 d.

Veteranų „50+“ lygos reguliaraus sezono metu „Paštuva-Atskalūnas“ (2-4) antrąkart 60:57 įveikė SK „Ežerietį“ (1-5). Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus, tačiau rimtesnį pranašumą trečiajame kėlinyje įgiję „Paštuva-Atskalūnas“ veteranai jo neiššvaistė ir sulaukė pergalingos rungtynių pabaigos.

V. Jankausko vedini šeimininkai tvirčiau nei SK „Ežerietis“ pradėjo susitikimą ir sužaidus pirmas dešimt minučių įgijo penkių taškų persvarą – 18:13.

Situacija apsikeitė aukštyn kojom antrajame ketvirtyje. R. Krasausko baudų metimai ir A. Domeikos bei G. Vizgaičio taiklūs tritaškiai rezultatą lygino, ir „Ežerietis“ pamažu perėmė iniciatyvą į savo rankas. Baigiantis pirmai rungtynių pusei svečiai jau buvo priekyje 35:32.

Nepaisant dažnai pralaimėtos kovos dėl kamuolio savo aikštės pusėje ir fatališkai netaiklių A. Apulskio metimų iš patogių padėčių, „Paštuva-Atskalūnas“ trečiajame kėlinyje vėl susigrąžino pranašumą. Šiame ketvirtyje A. Dimavičiaus ir V. Mažono duetas surinko šešiolika taškų, kai tuo tarpu visa „Ežeriečio“ komanda – devynis. Taigi prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai jautėsi žymiai drąsiau – 50:44.

Nors A. Domeikos ir A. Rabašausko tritaškių pagalba „Ežerietis“ priartėjo iki dviejų taškų (52:50), pagaliau įsimėtęs A. Apulskis su A. Dimavičiumi saugojo „Paštuvos-Atskalūno“ persvarą. Tiksint paskutinėms dvikovos sekundėms ji buvo pažeidžiama, tačiau „Ežeriečio“ veteranai tiesiog pritrūko laiko pakovoti dėl pergalės.

„Paštuva-Atskalūnas“: A. Dimavičius 24 tšk., V. Jankauskas 16 tšk., V. Mažonas 12 tšk. (14 atk. k.).

SK „Ežerietis“: A. Domeika 14 tšk. (20 atk. k.), R. Krasauskas 12 tšk., V. Krušna 10 tšk.