Panaikinę 20-ies taškų deficitą, „Lietuviški patiekalai“ iškovojo nelengvą pergalę

2014 m. balandžio 10 d.

KKML „Verslo“ lygoje pirmosios pusfinalio rungtynės tarp „Mimeta-Ferrosas“ ir „Lietuviški patiekalai“ pasižymėjo permaninga ir daug nervų kainavusia kova. Kaip Feniksas iš pelenų pakilęs ir 20-ies taškų deficitą panaikinęs „Lietuviški patiekalai“, šventė pirmąją pusfinalio pergalę rezultatu 98:87.

„Mimeta-Ferrosas“ rungtynes pradėjo ypač galingai ir spurtuodami 20:2, jau rungtynių pradžioje varžous pasiuntė nokdaunan. 15-ką per kėlinį pelnytų M. Latkausko taškų, vedė „Mimetą“ į priekį. Vis dėlto „Lietuviški patiekalai“ galutinai nepalūžo ir atradę jėgų, taškų deficitą šiek tiek sumažino – iki 12-os.

Antramas kėlinys „Lietuviškiems patiekalams“ nieko gero nežadėjo taip pat. Užtikrintai žaidę „Mimeta-Ferrosas“ savo persvarą padidino iki 21-ieno taško (51:30).

Po pertraukos „Lietuviški patiekalai“ matomai padarė rimtas išvadas ir antroje žaidimo pusėje jų žaidimas pasikeitė radikaliai.  „Lietuviškus patiekalus“ gelbėjo tritaškiai metimai, kurių jie per kėlinį pataikė net 6-is ir taip grėsmingai artėdami prie varžovų savo taškų deficitą sumažino iki 2-iejų taškų.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje atrodė, jog „Mimeta-Ferrosas“ vėl atsitiesė ir grįžo į savo vėžias, kuomet po R. Gudyno dvitaškio rezultatas tapo 76:67. Vis dėlto „Lietuviški patiekalai“ nesustojo. „Lietuviški patiekalai“ spurtavo 26:2 bei taip rungtynių eiga apsivertė aukštyn kojom – „Lietuviški patiekalai“ įgyjo 15-os taškų persvarą. Ramiai rungtynių pabaigą sužaidę „Lietuviški patiekalai“ vienu žingsneliu priartėjo finalo link.

„Mimeta-Ferrosas“: J. Furmanavičius 33 tšk., M. Latkauskas 19 tšk., R. Gudynas 8 tšk. (11 atk. k.)

„Lietuviški patiekalai“: G. Šilkaitis 27 tšk., R. Jankūnas 25 tšk. (11 atk. k.), E. Adomaitis 14 tšk., J. Ališauskas 12 tšk.