Moterų lygos startą nudriekė KTU ir KKML PUPYČIŲ pergalės

2016 m. vasario 4 d.

Vasario 3 dieną startavo ilgai lauktas KKML Moterų čempionatas, lyg gaivus gūsis atnešęs dailiosios lyties kovas į mėgėjų lygos gyvenimą. Sezono startą pergalingai pažymėjo KTU studentės, po nuožmios kovos rezultatu 64:59 palaužusios SKK VERSAN krepšininkes. Tuo tarpu kelionę į Babtus turėjusios KKML PUPYTĖS nenusivylė – vietos sporto mokyklos auklėtinės buvo nukautos rezultatu 71:23.

KTU krepšininkės rungtynes pradėjo užtikrinčiau, o laimėti pirmieji du kėliniai Jono Kurševičiaus auklėtinėms surinko vienuolikos taškų pranašumą – 35:24.

Vis tik krepšinio veteranės trečiajame kėlinyje įrodė, jog pasiduoti neketina. Per pusę (16:8) SKK VERSAN komandos laimėtas ketvirtis įžiebė aukščiausios kokybės intrigą paskutinėms dešimčiai minučių.

Nuožmiausiame kėlinyje KTU krepšininkėms pavyko išlikti priekyje, tad galutinis rezultatas skelbė pegalę 64:59.

SKK VERSAN: E. Jucevičiūtė 15 tšk., Vaiva Bražionytė 14 tšk., S. Neverauskaitė 11 tšk.

KTU: J. Razukevičiūtė 21 tšk., J. Girdauskaitė 13 tšk., I. Brusokaitė ir A. Noreikaitė po 9 tšk.

Statistika ir fotogalerija.

Tuo tarpu ženkliai atsinaujinusi KKML PUPYČIŲ ekipa pirmose sezono rungtynėse suteikė naudingų pamokų Kauno rajono „SM-Babtai“ jaunosioms krepšininkėms. Viešnios dominavo nuo pirmųjų dvikovos minučių ir moksleives pranoko rezultatu 71:23.

Kauno rajono „SM-Babtai“: M. Šidlauskaitė 10 tšk., G. Nenortaitė ir U. Urniežiūtė po 4 tšk.

KKML PUPYTĖS: E.R. Tammik 24 tšk. (7 rez. p., 11 per. k.), I. Pūraitė 16 tšk. (10 atk. k., 6 rez. p., 8 per. k., 35 naud. b.), L. Stankevičiūtė 13 tšk. (13 atk. k.), J. Martinonytė 11 tšk. (3/4 tritaškiai).

Šiandien (vasario 4 d.) 18:45 val. J. Basanavičiaus gimnazijoje (Šarkuvos g. 28) KKML PUPYTĖS susitiks su TYLOS krepšininkėmis.