„Mimeta-Ferrosas“ po sunkios kovos žengia į pusfinalį

2014 m. balandžio 3 d.

Antrąją pergalę iškovoję „Mimeta-Ferrosas“ iš „Verslo“ lygos eliminavo „Naftelf-Nowaco“ ekipą, kuri rezultatu 59:55, turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Klampios ir nerezultatyvios rungtynės prasidėjo įtempa ir lygia kova. Abi komandos sunkiai rinko taškus, o dauguma „Mimeta-Ferrosas" taškų buvo surinkti nuo baudų linijos. Per pirmą kėlinį nei viena komanda neįgijo pranašumo, o kėlinys baigėsi lygiai – 11:11.

Antrasis kėlinys permainų neatnešė taip pat. „Mimetos“ gretose išsiskyrė G. Purauskas, kuris vedė komandą į priekį, pelnydamas 9-is taškus. Vis dėlto ir antrasis kėlinys baigėsi nerezultatyviai, o „Mimeta-Ferrosas“ įgyjo 2-iejų taškų persvarą.

Po pertraukos „Mimeta-Ferrosas“ žaidimas šiektiek pagyvėjo. Nors komandoje per kėlinį tik J. Furmanavičius, G. Purauskas ir E. Jašinskas pelnė taškus, tačiau to pakako, jog jų komanda šiektiek atitrūktų nuo varžovų. Po žaidmo atkarpos 8:2, „Mimeta-Ferrosas“ įgyjo dviženklę 11-os taškų persvarą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Mimeta-Ferrosas“ dar turėjo 10-ies taškų pranašumą, tačiau netrukus „Naftelf-Nowaco“ pakilo iš pelenų ir spurtavę 11:0, persverė rezultatą savo naudai – 48:47. Jau atrodė, kad „Naftelf-Nowaco“ nedaug trūksta palaužti varžovus, tačiau „Mimeta-Ferrosas“ nepasidavė ir rungtynių pabaigoje spurtavę 8:0, susigražino persvarą į savo rankas. „Naftelf-Nowaco“ dar mėgino gelbėtis pražangomis, tačiau pakeisti žaidimo eigos jau nebepavyko – „Mimeta –Ferrosas“ iškovojo pergalę ir keliauja į pusfinalį.

„Naftelf-Nowaco“: S. Pakeltis 15 tšk., A. Juozapaitis 11 tšk., T. Lukonaitis 9 tšk.

„Mimeta-Ferrosas“: G. Purauskas 23 tšk., J. Furmanavičius 18 tšk., E. Jašinskas 7 tšk.